
Inter-TechSKU: KM-206REAN: 4260455644846
Miš Ergonomska Brezžična INTER-TECH Eterno KM-206R
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
11,05 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Inter Tech KM-206R. Faktor oblike: Ambidextrous, navpični tip. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: RF Wireless, Ločljivost gibanja: 1600 DPI, Vrsta gumbov: Gumbi na dotik, Število gumbov: 6, Vrsta pomika: Kolo Vir napajanja: Baterije. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Navpična izvedba | Da |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | Brezžični RF |
| Ločljivost gibanja | 1600 DPI |
| Vrsta tipke | Tipke na dotik |
| Število gumbov | 6 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Vir napajanja | Baterije |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Pisarna |
| Vmesnik naprave | Brezžični RF |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 6 |
| Vrsta tipke | Tipke na dotik |
| Ločljivost gibanja | 1600 DPI |
| Število zvitkov | 1 |
| Navodila za pomikanje | Pravokotno |
| Frekvenčni pas | 2,4 GHz |
| Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Navpična izvedba | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Slika |
| Podatki o embalaži | |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB Type-A |
| Štetje | 1 |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterije |
| Število podprtih baterij | 2 |
| Vrsta baterije | AAA |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 65 mm |
| Globina | 75 mm |
| Višina | 120 mm |
| Teža | 72 g |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Miš Logitech brezžična optična za notesnike M170 siva (910-004642)
M1
11,05 €

Novo
Canyon
Miš brezžična Canyon MW-7 1600DPI 6 gumbov črna (CNE-CMSW07B)
11,05 €

Novo
HAVIT
Miš Havit Brezžična MS550GT vertical - črna
11,05 €

Novo
Inter-Tech
Miš brezžična ergonomska Inter-Tech KM-206L 16000DPI za levičarje črna
11,05 €