
CherrySKU: GentrixEAN: 4025112074295
Miš Cherry Gentix optical žična črna, USB za levičarje in desničarje (JM-0300-2)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
10,26 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
CHERRY GENTIX Žična miška, črna, USB. Faktor oblike: Ambidextrous. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: USB Type-A, Ločljivost gibanja: 1000 DPI, Vrsta gumbov: Stisnjeni gumbi, Število gumbov: 3, Vrsta pomika: Kolo Vir napajanja: Kabel. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Ločljivost gibanja | 1000 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 3 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Vir napajanja | Kabel |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Pisarna |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 3 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Kolesce za pomikanje | Da |
| Ločljivost gibanja | 1000 DPI |
| Priporočena uporaba | PC/prenosni računalnik |
| Število zvitkov | 1 |
| Certifikat | CE, FCC, c-tick, VDE GS, cTUVus, BSMI |
| Oblikovanje | |
| Form Factor | Ambidextrous |
| Barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Gumijasti ročaji | Da |
| Ergonomija | |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Plug & Play | Da |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Kabel |
| Poraba energije | 100 mA |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 40 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -15 - 60 °C |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Teža in mere | |
| Teža | 120 g |
| Podatki o embalaži | |
| Torba | Ne |
| Hitri začetek | Da |
| Štetje | 1 |
| Teža paketa | 164 g |
| Druge funkcije | |
| Mere izdelka (Š x G x V) | 111,5 x 68,5 x 35 mm |
| Dimenzije embalaže (ŠxGxV) | 139 x 95 x 45 mm |
| USB zahteva | Da |
| Logistika | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 40 kosov |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Miš Logitech USB B110 Optična Silent OEM črna - For Business (910-005508)
10,26 €

Novo
Trust
Tipkovnica Trust XALAS numerična žična
10,26 €

Novo
Genius
Tipkovnica Genius KLM 110 UK | Slovenski nabor znakov črna (31300012405)
10,26 €

Novo
Genius
Tipkovnica USB Genius Slim 126 SLO | bela 126 tipk (31310017414)
10,26 €