
AsusSKU: 156204EAN: 4718017911696
Miš Asus Brezžična MW203 Bluetooth temno modra (90XB06C0-BMU010)
NovoPo naročilu
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
26,36 €
Cena z DDV
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
ASUS MW203. Faktor oblike: desno. Tehnologija zaznavanja gibanja: Optična, Vmesnik naprave: RF brezžična + Bluetooth, Ločljivost gibanja: 2400 DPI, Vrsta gumbov: Pritisnjeni gumbi, Število gumbov: 5, Vrsta pomika: Kolo Vir napajanja: Baterije. Barva izdelka: črna, modra
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Faktor oblike | desno |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vmesnik naprave | RF brezžični + Bluetooth |
| Ločljivost gibanja | 2400 DPI |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Število gumbov | 5 |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Vir napajanja | Baterije |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Dolge podrobnosti | |
| Miška | |
| Namen | Pisarna |
| Vmesnik naprave | RF brezžični + Bluetooth |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Število gumbov | 5 |
| Vrsta tipke | Pritisnjene tipke |
| Ločljivost gibanja | 2400 DPI |
| Prilagodljiva ločljivost gibanja | Da |
| Število načinov ločljivosti gibanja | 3 |
| Število zvitkov | 1 |
| Frekvenčni pas | 2,4 GHz |
| Oblikovanje | |
| Faktor oblike | desno |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Podatki o embalaži | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB tipa A |
| Navodila za uporabo | Da |
| Štetje | 1 |
| Uspešnost | |
| Vir napajanja | Baterije |
| Teža in mere | |
| Širina | 80,1 mm |
| Globina | 105,6 mm |
| Višina | 40,6 mm |
| Teža | 96 g |
| Širina sprejemnika | 1,45 cm |
| Globina sprejemnika | 1,85 cm |
| Višina sprejemnika | 6,2 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Miš Asus Brezžična MW203 Bluetooth črna (90XB06C0-BMU000)
26,36 €

Novo
Lenovo
Miš Bluetooth Lenovo ThinkPad Silent Mouse 2400DPI silent črna (4Y50X88822)
26,36 €

Novo
Logitech
Miš brezžična Logitech M240 4000DPI silent roza (910-007121)
M2
26,36 €

Novo
Logitech
Miš brezžična Logitech M240 4000DPI silent bela (910-007120)
M2
26,36 €