
LENOVOSKU: 12TJS05907-GEAN: 12TJ
M90q G5 i5-14500T/8GB/256M2/W11P
THINKCENTRE M90Q G5
Obnovljeno - odličnoLe še 3 na zalogi!
532,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | 6C+8c Intel Core i5-14500T |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Intel(R) UHD Graphics 770 (2 GB) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | CH |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 12TJS05907-G |
| EAN | 12TJ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
M75q G5 R5 Pro 8500GE/16GB/256M2/Wi/B/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8500GE16GB256GB SSD M.2
530,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
P3 Tiny i5-13500/8GB/512M2/GC/NOOS
6C+8c Intel Core i5-135008GB512GB SSD M.2
529,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M75q G5 R5 PRO 8500GE/16GB/512M2/WI/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8500GE16GB512GB SSD M.2
536,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
M75q G5 R5 PRO 8500GE/16GB/512M2/WI/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 8500GE16GB512GB SSD M.2
536,00 €