
TEQCYCLESKU: TLM70QML06BEAN: 11DT
M70q G1 i5-10500T/16GB/256M2/W11P
THINKCENTRE M70Q G1
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (50 kos)
341,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-10500T |
| RAM | 16GB Ram |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | No WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | NO KB |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLM70QML06B |
| EAN | 11DT |
Opis izdelka
Lenovo ThinkCentre M70q - tiny Core i5 10500T 2.3 GHz - 16 GB - SSD 256 GB - refurbished
| Processor | Intel Core i5 (10th Gen) 10500T / 2.3 GHz (up to 3.8 GHz, (6-core) |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 256 GB - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Dimensions (WxDxH) | 17.9 cm x 18.3 cm x 3.7 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Networking | 1GbE |
| Storage Controller | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Graphics Controller | Intel UHD Graphics 630 |
| Type | No mouse, no keyboard |
| Cache Memory | 12 MB |
| Optical Storage | No optical drive |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Cache Per Processor | 12 MB |
| Colour | Black |
| Processor Main Features | Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Pricing Type | Premium - refurbished |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Product Form Factor | Tiny |
| Embedded Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 front, 1 rear) ¦ 1 x USB-C (1 in front) ¦ 1 x headphones/microphone (1 in front) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 (3 rear) ¦ 1 x LAN (Gigabit Ethernet) ¦ 1 x HDMI ¦ 1 x DisplayPort |
| Service & Support | Limited warranty - return to base - 2 years |
| Installed Size | 12 MB |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Effective Memory Speed | 2666 MT/s |
| Rated Memory Speed | 2666 MT/s |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Slots | 2 (Total) |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Features | NVM Express (NVMe) |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock loop |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Controller Interface Type | SATA 6Gb/s |
| Channel Qty | 1 |
| Monitor Type | None. |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics 630 |
| Video Interfaces | HDMI, DisplayPort |
| Capacity | 1 x 256 GB |
| Width | 17.9 cm |
| Depth | 18.3 cm |
| Height | 3.7 cm |
| CPU | Intel Core i5 (10th Gen) 10500T |
| Clock Speed | 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.8 GHz |
| Number of Cores | 6-core |
| CPU Qty | 1 |
| Max CPU Qty | 1 |
| CPU Upgradability | Upgradable |
| Chipset Type | Intel H470 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
M70q G1 i5-10400T/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-10400T16GB Ram256GB SSD M.2
341,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
LENOVO
neo 50q G4 i3-1215U/8GB/512M2/Wi/B/NOOS
Intel Core i3 1215U8GB512GB SSD NVMe M.2
340,00 €

Obnovljeno
HP
Del. Postaja RNW HP Z640 TWR 2x QC Intel Xeon E5-2623 v4 / 16GB / SSD256GB / DVD / 2x NVIDIA NVS 315 / Win 10 Pro COA
E516GB256GB SSD
327,60 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
800 G6 DM i5-10400T/16GB/256M2/W11P
Intel Core i5-10400T16GB256GB SSD M.2
325,00 €