
LENOVOSKU: 83JE001RGE-BEAN: 83JE
LOQ 15IRX10 i5-13450HX/16GB/1TBM2/FHD/GC/C/W11
LOQ 15IRX10
ObnovljenoLe še 2 na zalogi!
904,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 13450HX |
| RAM | 16GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | DE |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 83JE001RGE-B |
| EAN | 83JE |
Opis izdelka
Lenovo LOQ 15IRX10 - 15.6" - Intel Core i5 - 13450HX - 16 GB RAM - 1 TB SSD - German
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) - 13450HX / 2.4 GHz, up to 4.6 GHz / 20 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics - up to 572 TOPS |
| Operating System | Windows 11 Home - German |
| Dimensions (WxDxH) | 35.986 cm x 25.87 cm x 2.39 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Keyboard | German |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Product Type | Notebook |
| Localisation | Language: German / region: Germany |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Luna grey |
| Bundled Services | 3 Months Lenovo Premium Care |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (white) |
| Gaming | Yes |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 4800 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Base warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 months - on-site - response time: next business day |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: German / region: Germany |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 144 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Capacity | 60 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13450HX / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.6 GHz |
| Number of Cores | 10-core |
| Performance Cores | 6 |
| Efficient Cores | 4 |
| Cache | 20 MB |
| Chipset | Intel HM770 |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel UHD Graphics - up to 572 TOPS |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Output: Nahimic audio |
| Keyboard Layout | German |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 170 Watt |
| Slots | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | 3 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (100W power delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
DemoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i7-1365U/16GB/512M2/WUXGA/MT/B/C/W11P
904,00 €

ObnovljenoNa zalogi
LENOVO
X1 Yoga G8 i7-1355U/16GB/512M2/MT/N/4U/F/P/W11P
Intel Core i7 1355U16GB512GB SSD NVMe M.2
905,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
L14 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
Intel Core Ultra 5 225U16GB512GB SSD NVMe M.2
902,00 €

Demo
HP
Notesnik DEMO 16" HP 865 G10 R5-7540U / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / FP / Win 11 PRO / A+ / HP garancija do 11.09.26
R516GB512GB SSD
906,19 €