
LENOVOSKU: 82XV00JXIX-BEAN: 82XV
LOQ 15IRH8 i5-13500H/16GB/512M2/FHD/GC/C/W11
LOQ 15IRH8
ObnovljenoLe še 1 na zalogi!
658,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5 13500H |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 15" |
| Tip zaslona | 15.6" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Grafična kartica | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | IT |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno |
| SKU | 82XV00JXIX-B |
| EAN | 82XV |
Opis izdelka
Lenovo LOQ 15IRH8 - 15.6" - Intel Core i5 - 13500H - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Italian
| Processor | Intel Core i5 (13th Gen) - 13500H / 2.6 GHz, up to 4.7 GHz / 18 MB Cache |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home - Italian / English |
| Dimensions (WxDxH) | 35.96 cm x 26.48 cm x 2.52 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Keyboard | Italian |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Manufacturer Warranty | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, Italian / region: Italy |
| Memory | 16 GB DDR5 (2 x 8 GB) |
| Colour | Storm grey |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Video Memory | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Storage | 512 GB SSD - NVMe |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes (white) |
| Max RAM Supported | 32 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Rated Speed | 5200 MHz |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 0 |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Surface Finish | Painting |
| Features | Multi-touch touchpad, buttonless touchpad, precision touchpad |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio |
| Localization | Language: English, Italian / region: Italy |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Software Included | Microsoft Office (Trial) |
| Type | Keyboard, touchpad |
| V-Sync Rate at Max Res. | 144 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Image Brightness | 350 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 60 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| CPU | Intel Core i5 (13th Gen) 13500H / 2.6 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Cache | 18 MB |
| Multi-GPU Configuration | 1 single GPU card / integrated GPU |
| Graphics Processor | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Fixed focus, e-camera shutter |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Audio Features | Output: Nahimic Gaming Audio |
| Keyboard Layout | Italian |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 230 Watt |
| Slots | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 free) |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 2 ¦ USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (140W Power Delivery) ¦ HDMI ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
HP
Prenosnik HP 43,9 cm (17,3") Laptop 17 1920x1080 IPS 300nit R5-7520U/16GB/512GB/AMD Radeon 610M/DOS (B0UC9EA#BED)
16GB512GB SSD
657,84 €
NovoNa zalogi
LENOVO
T14 G5 U5-135U/16GB/512M2/WUXGA/NO CAM/F/B/W11P
656,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
E16 G2 U5-125H/8GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
656,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Slim 5 16AKP10 AI R5 330/16GB/1TBM2/WUXGA/W11
AMD Ryzen AI 5 33016GB1TB SSD NVMe M.2
656,00 €