
Logitech Signature M650 for Business Optical Mouse
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
Cena z DDV
Opis izdelka
The Signature M650 for Business is an easy-to-deploy mouse that improves productivity 50% vs laptop touchpads. Bluetooth Low Energy Security Mode, Level 4 protection when paired with a Logi Bolt USB receiver. Or connect via Bluetooth Low Energy when cross-platform flexibility matters. Get line-by-line precision for documents - and super-fast scrolling for long web pages. Switch modes with a flick of the SmartWheel. It"s also 90% less "clicky" thanks to SilentTouch technology. In two sizes for small or large hands, and a contoured shape and soft thumb area for comfort.
- Funktioner Perfekt til brugere af bærbare computere, der sidder mange timer ved et skrivebord
- Vigtigste funktioner ARBEJD HURTIGERE, ØG PRODUKTIVITETEN En Signature M650 for Business er en nem måde for IT-afdelingen at forbedre produktiviteten på. Det skyldes, at folk er 50 % mere produktive og 30 % hurtigere ved at bruge en mus end ved at bruge et pegefelt på en bærbar computer
Product specifications
| Product Description | Logitech Signature M650 for Business - mouse - 2.4 GHz, Bluetooth - graphite |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Features | SmartWheel, rubber side grips, SilentTouch technology, Logitech Advanced Optical Tracking |
| Dimensions (WxDxH) | 6.18 cm x 10.79 cm x 3.78 cm |
| Weight | 101.2 g |
| Localisation | EMEA |
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple MacOS X 10.10 or later, Linux, Google Chrome OS, Apple iPadOS 13.4 or later, Android 5.0 or later |
| Device Type | Mouse |
| Battery | AA type |
| Connectivity Technology | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth |
| Buttons Qty | 5 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Colour | Graphite |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Performance | 10 million clicks, realtime sensitivity switching 400 - 4000 dpi |
| Product Recycled Content | 64 % - made of recycled post-consumer plastic |
| Works With Chromebook | Yes |
General features
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Width | 6.18 cm |
| Depth | 10.79 cm |
| Height | 3.78 cm |
| Weight | 101.2 g |
| Colour | Graphite |
| Localisation | EMEA |
Ports
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Included Accessories | 1 AA alkaline battery |
| Works With Chromebook | Yes |
Software
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple MacOS X 10.10 or later, Linux, Google Chrome OS, Apple iPadOS 13.4 or later, Android 5.0 or later |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
Battery
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 24 months |
Input device
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 5 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Performance | 10 million clicks, realtime sensitivity switching 400 - 4000 dpi |
| Features | SmartWheel, rubber side grips, SilentTouch technology, Logitech Advanced Optical Tracking |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 14 cm |
| Shipping Depth | 31.5 cm |
| Shipping Height | 3.8 cm |
| Shipping Weight | 162.5 g |
Certificates
| Product Recycled Content | 64 % - made of recycled post-consumer plastic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
Catalyst 2960-24TC - Switch - 24 ports

Adapter UGREEN CM231 USB-C => 3.5mm + USB-C DAC PD60W

Adapter USB-C => HDMI 2.0 4K 15cm 60Hz Logilink (CUA0103)
