
LOGITECHSKU: 920-010931EAN: 920-008683
Logitech MX Keys wireless Combo Keyb+Mouse,Nordic
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
147,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
MX Keys-trådløst tastatur, Master 3S-trådløs mus og håndledsstøttekombination.
- Versatile compatibility Designed to seamlessly integrate with a wide range of devices, this keyboard and mouse set supports Android, Apple iOS, Mac, and PC platforms, ensuring a flexible workspace solution.
- Wireless freedom With a max operating distance of 10 m and wireless connectivity, users can enjoy a clean, cable-free desk setup. The inclusion of a Logitech Logi Bolt USB receiver ensures a stable connection.
- Enhanced productivity Features such as backlit keys, a numeric keypad, and a palm rest on the keyboard, alongside a wireless mouse, are engineered for comfort and efficiency, making long work sessions more manageable.
- Easy-switch functionality The Easy-Switch key/button function allows for quick transitions between devices, enhancing multitasking capabilities and streamlining workflow.
Product specifications
| Product Description | Logitech MX Keys Combo for Business - keyboard and mouse set - QWERTY - Pan Nordic - graphite Input Device |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 7 |
| Keys Qty | 108 |
| Colour | Graphite |
| Interface | Bluetooth LE |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Hot Keys Function | Multimedia, mute, Easy-Switch, PerfectStroke |
| Pointing Device | Mouse - wireless - optical - right-handed |
| Numeric Keypad | Yes |
| Backlit | Yes |
| Localization and Layout | QWERTY Pan Nordic |
General features
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Backlit | Yes |
| Interface | Bluetooth LE |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 43.02 cm x 13.163 cm x 2.05 cm / 810 g ¦ Mouse: 8.43 cm x 12.49 cm x 5.1 cm / 141 g ¦ Palm rest: 42 cm x 6.4 cm x 0.8 cm / 180 g |
| Type | Wireless |
| Keyboard Name | Logitech MX Keys for Business |
| Keys Qty | 108 |
| Hot Keys Function | Multimedia, mute, Easy-Switch, PerfectStroke |
| Localization and Layout | QWERTY Pan Nordic |
| Region | Nordics |
| Keyboard Technology | Scissors |
| Palm Rest | Yes |
| Features | Numeric keypad |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Colour | Graphite |
| Included Accessories | Palm rest |
| MTBF | 150,000 hours |
| Key Life Span | 10 million clicks |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
Battery
| Type | Rechargeable |
| Technology | Lithium polymer |
| Run Time (Up To) | 10 days |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 45.2 cm |
| Shipping Depth | 14.6 cm |
| Shipping Height | 7.5 cm |
| Shipping Weight | 1.56 kg |
OS Required
| OS Required | Linux, Google Chrome OS, Android 9.0 (Pie) or later, Apple iOS 14 or later, Apple iPadOS 14 or later, Windows 10 / 11 or later, Apple macOS 11 or later |
Pointing Device
| Type | Mouse - wireless |
| Pointing Device Name | Logitech MX Master 3S for Business |
| Buttons Qty | 7 |
| Thumb Buttons Qty | 2 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 8000 dpi |
| Batteries: | Lithium polymer |
| Orientation | Right-handed |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Miš Logitech brezžična G PRO X Superlight 2 LightSpeed optična gaming 5 gumbov 32000DPI črna (910-006630)
146,36 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Keyb X13 G5 2-in-1 Cover NO - WW - BL
148,00 €

Novo
Logitech
Tipkovnica brezžična + Bluetooth Logitech MX Mechanical MINI UK | SLO gravura grafitna LED osvetlitev (920-010780)
148,04 €

Novo
Dell
Tipkovnica Dell USB gaming Alienware AW410K US international Cherry MX Brown RGB črna (545-BBDK)
145,47 €