
LOGITECHSKU: 910-006958EAN: 910-006958
Logitech MX Anywhere 3S forBusiness wireless Mouse
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
56,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
MX Anywhere 3S for Business sikrer, at dine medarbejdere er produktive, uanset hvor de er.
- Portable productivity perfected The MX Anywhere 3S for Business makes sure your employees are productive wherever work takes them.
- Made with recycled plastic Premium sustainable materials elevate the work experience while supporting environmental goals. The plastic parts in MX Anywhere 3S for Business include certified post-consumer recycled plastic.
- Plug-and-Play simplicity The mouse is paired out of the box to the Logi Bolt USB receiver for hassle-free setup. Connect with Logi Bolt, for high-performance, secure connections or Bluetooth Low Energy for flexible connectivity.
- Long-lasting power MX Anywhere 3S for Business works for up to 70 days on a full charge, with three hours of use from a one-minute quick charge. Users can work while it charges with zero downtime.
Product specifications
| Product Description | Logitech MX Anywhere 3S for Business - mouse - Bluetooth - graphite |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Features | Logitech Darkfield Laser Tracking, auto-shift scroll wheel, 3 devices simultaneous connectivity, Quiet Clicks technology, MagSpeed wheel, programmable buttons, LED indicator |
| Dimensions (WxDxH) | 6.5 cm x 10.05 cm x 3.44 cm |
| Weight | 99 g |
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple macOS 11 or later, Android 9.0 (Pie) or later, Apple iPadOS 14 or later, Google Chrome OS, Linux |
| Device Type | Mouse |
| Connectivity Technology | Wireless - Bluetooth |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 8000 dpi |
| Colour | Graphite |
| Orientation | Right-handed |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Performance | 10 million clicks, realtime sensitivity switching 200 - 8000 dpi |
| Product Recycled Content | 78 % - made of recycled post-consumer plastic |
General features
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Orientation | Right-handed |
| Width | 6.5 cm |
| Depth | 10.05 cm |
| Height | 3.44 cm |
| Weight | 99 g |
| Colour | Graphite |
Ports
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Included Accessories | USB-C charging cable |
| Compliant Standards | FSC |
Software
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple macOS 11 or later, Android 9.0 (Pie) or later, Apple iPadOS 14 or later, Google Chrome OS, Linux |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
Battery
| Technology | Lithium polymer |
| Capacity | 500 mAh |
| Run Time (Up To) | 70 days |
Input device
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 8000 dpi |
| Performance | 10 million clicks, realtime sensitivity switching 200 - 8000 dpi |
| Features | Logitech Darkfield Laser Tracking, auto-shift scroll wheel, 3 devices simultaneous connectivity, Quiet Clicks technology, MagSpeed wheel, programmable buttons, LED indicator |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 52.3 cm |
| Shipping Depth | 15.4 cm |
| Shipping Height | 4.5 cm |
| Shipping Weight | 160 g |
Certificates
| Product Recycled Content | 78 % - made of recycled post-consumer plastic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
LC Power
Napajalnik - 450W LC Power LC6450 Super Silent 80Plus Bronze 85% ATX V2.3 Non modular 120mm črna (LC6450)
55,95 €

Novo
Lian-Li
Ventilator Lian-Li UNI FAN TL LCD Reverse Blade 120mm, bela ARGB
55,95 €

Novo
Bequiet
Zračni hladilnik be quiet! Pure rock 2 FX - 24,4 dB 155mm RGB črna (BK033)
56,10 €

Novo
Deepcool
Zračni hladilnik DeepCool AN400 - 52,5mm črna (R-AN400-BKWNMN-G)
56,10 €