
LOGITECHSKU: 920-008229EAN: 920-008229
Logitech MK850 Wireless Combo Keyb+Mouse, Nordic
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
68,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Experience next-level comfort and productivity with the powerful MK850 Performance. You"ll conquer work in comfort thanks to the cushioned palm rest, curved keyframe and contoured mouse. Switch between screens on both your keyboard and mouse for seamless multi-tasking.
- DESIGNET TIL KOMFORT Den store, polstrede håndledsstøtte og det kurvede tastatur giver dig støtte til at skrive hele dagen. Justerbare ben der kan slås ud, giver dig den perfekte vinkel til at skrive i. Og det kurvede design og den bløde gummioverflade på musen passer perfekt i din hånd
- FORBEDRET PRODUKTIVITET Du kan flyve gennem dokumenter og websider med lynhurtig scrolning og skrive lydløst og effektivt på et tastatur i fuld størrelse med præcist designede konkave taster
- KONTROL OVER FLERE ENHEDER Du kan skrive på en computer og skifte over til en telefon, tablet-pc eller en anden pc med et enkelt tryk på en knap. Musen kan forbindes med op til tre enheder, så du kan multitaske uden problemer
- EN KRAFTFULDT KOMBINATION Endelig en kombination med tastatur og mus der virker perfekt sammen. Med Logitech DuoLink kan museknapperne have andre funktioner når du holder Fn-tasten nede. Logitech Flow sikrer fildeling og kontrol på tværs af computere. Når din musemarkør flyver fra computer til computer, skifter din tastaturforbindelse også automatisk
- PÅLIDELIG OG PROBLEMFRI Du skal først sætte nye batterier i tastaturet efter 36 måneder, og musen har batteri til 24 måneder. Opret trådløs forbindelse til dine enheder med Logitech Unifying USB-modtager, eller etabler binding via Bluetooth -teknologi der er strømbesparende
Product specifications
| Product Description | Logitech MK850 Performance - keyboard and mouse set - Nordic Input Device |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Input Device | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 8 |
| Interface | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Wireless Receiver | USB Logitech Unifying receiver |
| Layout | Danish/Finnish/Norwegian/Swedish |
| Pointing Device | Mouse - wireless - optical |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | Nordic |
General features
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Interface | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | USB Logitech Unifying receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 43 cm x 21 cm x 2.5 cm / 733 g ¦ Mouse: 7.4 cm x 11.5 cm x 4.5 cm / 135 g |
| Type | Wireless |
| Localization and Layout | Nordic |
| Adjustable Height | Yes |
| Palm Rest | Yes |
| Features | Numeric keypad |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Included Accessories | USB extension cable |
Battery
| Type | 1 AA /2 AAA |
| Installed Qty | 1 |
OS Required
| OS Required | Google Chrome OS, Apple iOS 5.0 or later, Android 5.0 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple MacOS X 10.10 or later |
Pointing Device
| Type | Mouse - wireless |
| Buttons Qty | 8 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Supported Battery Type | AA x 1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Razer
Miš Razer USB DeathAdder V3 M optična gaming 8 gumbov 30000DPI črna (RZ01-04640100-R3M1)
68,01 €

Novo
Razer
Podloga za miško Razer gaming Gigantus V2 3XL 1200x550x4mm (RZ02-03330500-R3M1)
68,38 €

Novo
Razer
Miš Razer Gaming USB DeathAdder V2 X HyperSpeed (RZ01-04130100-R3G1)
67,15 €

Novo
Glorious
Miš Glorious PC Gaming Race Model O- bela mat (GOM-WHITE)
67,15 €