
LOGITECHSKU: 920-011010EAN: 920-011010
Logitech MK650 Wireless Combo Keyb+Mouse, Nordic
NovoNa zalogi (6 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
51,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Signature MK650 Combo for Business tilbyder det, som IT har behov for, og som medarbejderne fortjener.
- For long days at the desk The Signature MK650 Combo for Business is designed for all-day comfort. The keyboard"s integrated palm rest and familiar keystrokes complement the soft thumb area and rubber side grips of the mouse. All helping to make working hours feel less like work.
- Engineered for output The Signature MK650 Combo for Business is an easy way to increase employee productivity. The full-sized keyboard includes a numpad and preprogrammed F-Keys to streamline work. And the versatile mouse features a SmartWheel for more efficient scrolling with both line-by-line control and super-fast scrolling.
- Greater peace of mind The Signature MK650 Combo for Business is compatible with every major operating system and platform, so it"s easy to deploy and manage in a multiplatform environment. This can reduce IT help desk headaches and improve employee inefficiency.
- Reliable, secure connections The Signature MK650 Combo for Business includes Logi Bolt wireless technology, engineered to conquer IT challenges in the office and when working remotely. Delivering cross-platform compatibility and robust, secure connections - even in congested wireless environments.
- Hardworking design The MK650 Combo for Business was designed to make long hours at work easier. With shortcut keys for increased efficiency and a mouse with programmable buttons, this combo is engineered to keep up with demanding workflows.
Product specifications
| Product Description | Logitech Signature MK650 Combo for Business - keyboard and mouse set - QWERTY - Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) - graphite Input Device |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 5 |
| Keys Qty | 118 |
| Hot Keys Qty | 6 |
| Colour | Graphite |
| Interface | Bluetooth LE |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
| Performance | Realtime sensitivity switching 400 - 4000 dpi |
| Hot Keys Function | Dictation, Emoji, snip screen, microphone mute, back function, refresh, Tab, print, calculator, language switch |
| Pointing Device | Mouse - wireless |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | QWERTY Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Works With Chromebook | Yes |
General features
| Interface | Bluetooth LE |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Mouse: 6.1 cm x 10.82 cm x 3.88 cm / 101.4 g ¦ Keyboard: 45.73 cm x 19.35 cm x 2.4 cm / 700.23 g ¦ Wireless receiver: 1.44 cm x 0.61 cm x 1.87 cm / 1.7 g |
| Type | Wireless |
| Keyboard Name | Logitech Signature K650 for Business |
| Hot Keys Qty | 6 |
| Hot Keys Function | Dictation, Emoji, snip screen, microphone mute, back function, refresh, Tab, print, calculator, language switch |
| Localization and Layout | QWERTY Nordic (Danish/Finnish/Norwegian/Swedish) |
| Keyboard Technology | Plunger |
| Adjustable Height | Yes |
| Palm Rest | Yes |
| Features | Numeric keypad |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Keys Qty | 118 |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | Logitech Logi Bolt USB receiver |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Compliant Standards | Works With Chromebook (WWCB) certified, FSC, CarbonNeutral |
| MTBF | 150,000 hours |
| Key Life Span | 5 million clicks |
| Works With Chromebook | Yes |
| Colour | Graphite |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
Battery
| Type | AA type |
| Installed Qty | 2 |
| Required Qty | 2 |
| Run Time (Up To) | 36 months |
| Technology | Alkaline |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 52.7 cm |
| Shipping Depth | 20.3 cm |
| Shipping Height | 4.65 cm |
| Shipping Weight | 1.238 kg |
OS Required
| OS Required | Windows 10 / 11 or later, Apple MacOS X 10.10 or later, Linux, Google Chrome OS, Apple iPadOS 14 or later, Apple iOS 14 or later, Android 8.0 (Oreo) or later |
Pointing Device
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Batteries: | 1 |
| Performance | Realtime sensitivity switching 400 - 4000 dpi |
| Type | Mouse - wireless |
| Buttons Qty | 5 |
| Supported Battery Type | AA x 1 |
| Orientation | Right and left-handed |
| Pointing Device Name | Logitech Signature M650 for Business |
| Thumb Buttons Qty | 2 |
Certificates
| Product Recycled Content | 28 % - post-consumer recycled plastic |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



