
LOGITECHSKU: 920-008683EAN: 920-008683
Logitech MK540 Wireless Combo Keyb+Mouse, Nordic
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
44,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Meet MK540, a wireless keyboard and mouse combo built for precision, comfort, and reliability. The full-size keyboard features a familiar key shape, size, and feeling - optimized for precision and noise reduction. The palm rest and adjustable tilt legs keep you comfortable for long stretches and the contoured mouse is designed to fit perfectly into either palm.
- VELKENDT OG POPULÆR. GANSKE ENKELT AVANCERET MK540 Advanced er et trådløst sæt bestående af det populære tastatur og den velkendte mus der begge er designet med præcision, komfort og pålidelighed i tankerne. Tastaturet er i fuld størrelse, og den afrundede mus ligger perfekt i både venstre og højre hånd
- PLUG-AND-PLAY TRÅDLØS KOMBINATION Tilslut tastaturet og musen med en lille Logitech Unifying USB-modtager. Du får en pålidelig – og krypteret – forbindelse op til 10 meter væk praktisk taget uden forsinkelser eller udfald
- DET VELKENDTE GODE ANSLAG Tasterne er optimeret til præcision og lavt støjniveau. Dine fingre vil føle sig hjemme så snart du placerer dem på de velkendte taster med det klassiske layout. Håndledsstøtten vil sammen med de justerbare ben gøre det muligt altid at finde den mest behagelige arbejdsstilling
- KOMFORTABEL MUS MED RUNDE FORMER Den afrundede form og den bløde gummibelægning på siderne gør at den trådløse mus ligger perfekt i både venstre og højre hånd. Musen er samtidig præcis og nøjagtig så du altid har fuld kontrol
- PRODUKTIVITET LIGE VED HÅNDEN De praktiske genvejsknapper giver dig direkte adgang til medier, lommeregner og funktioner til batterikontrol. De foruddefinerede Fn-taster kan endda tilpasses i Logi Options+ til dine specifikke behov
- PÅLIDELIG OG PROBLEMFRI Du skal først sætte nye batterier i tastaturet efter 36 måneder, og musen har batteri til 18 måneder. Tastaturet er testet til at kunne modstå 60 ml væskespild, og markeringerne på tasterne er modstandsdygtige over for slitage så de holder meget længere
- ESSENTIELLE VÆRKTØJER. BEDRE ARBEJDE Enkle, effektive værktøjer til det virkelige arbejdsliv – også hjemmefra. Fuldfør din opsætning med det rigtige tastatur, mus, headset og webcam for bedre at skrive og navigere, samt overlegen lyd og video – så du kan klare næsten enhver opgave hjemmefra
- ÅRTIER MED FANTASTISK DESIGN Med mere end 22 års erfaring med at designe tastaturer og mus i høj kvalitet designer, udvikler, udvikler, prototype og studerer vi omhyggeligt alle de vigtige komponenter i vores enheder, lige fra kerneteknologierne til komforten og ergonomien i deres design. Vi stræber efter at give hver enkelt deres ideelle skrive- og navigationsoplevelse i henhold til deres størrelse, livsstil og skrivebord
Product specifications
| Product Description | Logitech MK540 Advanced - keyboard and mouse set - Nordic Input Device |
| Manufacturer Warranty | 2-year warranty |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Input Device | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 3 |
| Interface | 2.4 GHz |
| Wireless Receiver | USB Logitech Unifying receiver |
| Layout | Danish/Finnish/Norwegian/Swedish |
| Pointing Device | Mouse - wireless - optical - right and left-handed |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | Nordic |
General features
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Interface | 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | USB Logitech Unifying receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 45.73 cm x 19.35 cm x 2.4 cm / 805 g ¦ Mouse: 6.18 cm x 11.15 cm x 3.92 cm / 73.5 g |
| Type | Wireless |
| Localization and Layout | Nordic |
| Adjustable Height | Yes |
| Palm Rest | Yes |
| Features | Numeric keypad |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
Compliance
| Compliant Standards | Plug and Play |
Battery
| Type | AA type |
| Installed Qty | 3 |
| Required Qty | 3 |
OS Required
| OS Required | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
Pointing Device
| Type | Mouse - wireless |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Orientation | Right and left-handed |
| Supported Battery Type | AA x 1 |
| Pointing Device Name | Wireless |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


