
LOGITECHSKU: 920-007921EAN: 920-007921
Logitech MK235 Wireless Combo Keyb+Mouse, Nordic
NovoNa zalogi (8 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
27,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Denne duo leverer al den funktionalitet, du har brug for i et behageligt, holdbart design, der er let at bruge og holder dit rum pænt og rent. MK235 Wireless Combo er bygget med Logitechs velkendte kvalitetsstandarder og er bygget til at holde.
- TRÅDLØS OG I FULD STØRRELSE Tastatur i fuld størrelse, ambidextrous mus – fuldt trådløst og komplet. Denne duo leverer al den funktionalitet, du har brug for i et behageligt, holdbart design, der er let at bruge og holder dit rum pænt og rent. MK235 er bygget med Logitechs kendte kvalitetsstandarder til det lange træk
- SKABT TIL SUCCES Alle de taster, du har brug for, med et tastaturlayout i fuld størrelse, numerisk tastatur og 15 let tilgængelige genvejstaster, der gør navigation og dataindtastning til en leg. Glatte, buede taster gør skrivning til en behagelig og nem oplevelse
- TRÅDLØS MUS DER PASSER TIL BEGGE HÆNDER Det kompakte, bærbare design giver en behagelig form for både venstre- og højrehåndede brugere. Det er let at bruge, kaste i en taske og tage med dig overalt
- ENKEL TRÅDLØSHED Ingen konfigurationer eller problemer. MK235 fungerer, så snart du tilslutter modtageren til en USB-port. En stærk, pålidelig trådløs forbindelse betyder, at du kan glemme frafald, med en rækkevidde på 10 m. det giver dig den trådløse frihed, du har brug for. Den trådløse rækkevidde kan variere på grund af miljømæssige og computerforhold
- KVALITET DU KAN STOLE PÅ Kombisættet er bygget med de samme høje kvalitetsstandarder, der har gjort Logitech til den førende inden for mus og tastaturer . Et 36-måneders tastatur og 12 måneders musebatteriets levetid – sammen med tænd/sluk-kontakter – betyder, at du kan gå i flere måneder uden besværet med at skifte batterier. Baseret på uafhængige salgsdata (i enheder) for Logitech-mus og -tastaturer fra større globale markeder, herunder Canada, Kina, Frankrig, Tyskland, Indonesien, Sydkorea, Rusland, Sverige, Taiwan, Tyrkiet, Storbritannien, USA (perioden 19-20 juli). Kun forhandlere. Tastaturet og musens batterilevetid kan variere afhængigt af bruger- og computerforhold
- HELT ARBEJDSSIKKERT Tastaturet er bygget til at modstå brug på arbejdspladsen og uheld. Den holdbare konstruktion inkluderer robuste vippeben og spildresistent design. Tasterne har fået en behandling så de ikke falmer – så du behøver ikke at bekymre dig for om bogstaverne på tasterne forsvinder. Testet under begrænsede forhold (maksimalt 60 ml væskespild). Undgå at nedsænke tastaturet i væske
- ÅRTIER MED FANTASTISK DESIGN Med mere end 22 års erfaring med at designe tastaturer og mus i høj kvalitet designer, udvikler, udvikler, prototype og studerer vi omhyggeligt alle de vigtige komponenter i vores enheder, lige fra kerneteknologierne til komforten og ergonomien i deres design. Vi stræber efter at give hver enkelt deres ideelle skrive- og navigationsoplevelse i henhold til deres størrelse, livsstil og skrivebord
Product specifications
| Product Description | Logitech MK235 - keyboard and mouse set - Pan Nordic Input Device |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Buttons Qty | 3 |
| Interface | 2.4 GHz |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Hot Keys Function | Internet browsing, calculator, e-mail, search, mute, play/pause, backward, forward, media player, menu, volume -, volume + |
| Protection | Spill-resistant |
| Pointing Device | Mouse - wireless - optical |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | Pan Nordic |
General features
| Device Type | Keyboard and mouse set |
| Interface | 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | Keyboard: 43.55 cm x 13.75 cm x 2.05 cm / 425 g ¦ Mouse: 6.15 cm x 9.77 cm x 3.52 cm / 70.5 g ¦ Wireless receiver: 1.44 cm x 0.66 cm x 1.87 cm / 2 g |
| Type | Wireless |
| Hot Keys Function | Internet browsing, calculator, e-mail, search, mute, play/pause, backward, forward, media player, menu, volume -, volume + |
| Localization and Layout | Pan Nordic |
| Adjustable Height | Yes |
| Protection | Spill-resistant |
| Features | Numeric keypad |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Compliance
| Included Accessories | AA battery, 2 AAA batteries |
OS Required
| OS Required | Linux Kernel 2.6 or later, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
Pointing Device
| Type | Mouse - wireless |
| Buttons Qty | 3 |
| Movement Detection Technology | Optical |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


