
LENOVOSKU: 62B9MAT4EU
LenovoThinkVision E22-28-Monitor-FHD/HDMI/DP 22''
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
87,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision E22-28 - LED monitor - Full HD (1080p) - 22"
| Dimensions (WxDxH) | 50.8 cm x 17.86 cm x 30.61 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 3.9 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 22" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS, CEE Tier 1, RoHS 2011/65/EU, DisplayPort 1.2, TUV Rheinland Eye Comfort Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Designed For | Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ |
| Pixel Pitch | 0.248 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 12.8 W |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (lowest position) | 50.8 cm x 17.86 cm x 30.61 cm |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/427613 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 22" |
| Viewable Size | 21.5" |
| Pixel Per Inch | 102 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 12.8 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 18 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.5 Watt |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 1.5 Watt |
| Interfaces | VGA ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 50.8 cm - depth: 17.86 cm - height: 30.61 cm - weight: 3.9 kg ¦ With stand (highest position) - width: 50.8 cm - depth: 17.86 cm - height: 44.34 cm - weight: 3.9 kg ¦ Without stand - width: 50.8 cm - depth: 4.34 cm - height: 30.79 cm - weight: 2.2 kg |
| Shipping Width | 61 cm |
| Shipping Depth | 13.1 cm |
| Shipping Height | 40.5 cm |
| Shipping Weight | 5.4 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Swivel Angle | 720 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
LENOVO
E22-30(C23215FE0) 21.5'' Monitor (HDMI,DP,VGA)
87,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
L24e-40(F23238FL0)23.8inch Monitor-HDMI
87,00 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 60,5 cm (23,8") S24C310EAU 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI NTSC72% FreeSync
86,93 €

Novo
Lenovo
Monitor Lenovo 60,5 cm (23,8") D24-40 1920x1080 75Hz VA 4ms VGA HDMI sRGB103,2% FreeSync
87,90 €