
LENOVOSKU: GX41K68624
Lenovo Yoga 14.5" Sleeve - Grey
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
21,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - notebook sleeve |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Magnetic closure |
| Dimensions (WxDxH) | 27.1 cm x 0.58 cm x 36 cm |
| Weight | 248 g |
| Product Type | Notebook sleeve |
| Product Material | Polyurethane, highly resistant recycled material (RPET) |
| Colour | Grey |
| Notebook Compatibility | 14.5" |
General features
| Features | Magnetic closure |
| Width | 27.1 cm |
| Depth | 0.58 cm |
| Height | 36 cm |
| Weight | 248 g |
| Product Type | Notebook sleeve |
| Colour | Grey |
| Product Material | Polyurethane, highly resistant recycled material (RPET) |
| Notebook Compatibility | 14.5" |
| Notebook Compatibility Dimensions | 23.1 cm x 32.8 cm x 1.86 cm |
| Closure Type | Flap closure |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 27.1 cm x 0.58 cm x 36 cm / 268 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: replacement - 1 year |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
