
LENOVOSKU: 4X90Q93303EAN: USB C til Displayport
Lenovo USB-C to DisplayPort Adapter
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
23,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo USB-C til DisplayPort-adapteren forbinder dine USB-C-kompatible computere med DisplayPort-kompatible enheder som skærme og projektorer. Den understøtter høj opløsning og førsteklasses lyd. Længden er 200 mm.
- High-resolution support This adapter supports a maximum resolution of 3840 x 2160 at 60Hz, allowing for sharp images and vibrant colors.
- Versatile connectivity With a 24 pin USB-C male connector and a 20 pin female DisplayPort connector, this adapter provides flexibility in connecting various devices.
- Broad compliance standards It meets numerous compliance standards, including VCCI, C-Tick, FCC, ICES, EAC, and HDCP, ensuring safety and performance.
- Chromebook compatibility Designed to work with Chromebook devices, this adapter facilitates easy connections for a variety of applications.
- Compact and portable design Its compact form factor makes it easy to carry, enhancing convenience when on-the-go or in various work settings.
Product specifications
| Product Description | Lenovo - USB / DisplayPort adapter - USB-C to DisplayPort |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | 4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz |
| Type | USB / DisplayPort adapter |
| Compliant Standards | DisplayPort 1.2a |
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Designed For | 13w Yoga; IdeaPad 5 14; K14 Gen 1; Legion 5 Pro 16; ThinkBook 14 G4+ IAP; 14s Yoga G2 IAP; ThinkCentre M75t Gen 2; ThinkPad E14 Gen 4; E15 Gen 4; L13 Gen 3; L13 Yoga Gen 3; L14 Gen 3; P1 Gen 5; P15v Gen 3; T14 Gen 3; T14s Gen 3; T15p Gen 3; T16 Gen 1; X1 Carbon Gen 10; X1 Nano Gen 2; X13 Gen 3 |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - female |
| Works With Chromebook | Yes |
General features
| Type | USB / DisplayPort adapter |
| Features | 4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz |
| Width | 2.78 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1.14 cm |
| Weight | 32 g |
Compliance
| Compliant Standards | DisplayPort 1.2a, HDCP, FCC, ICES, C-Tick, VCCI, EAC |
| Works With Chromebook | Yes |
Interface
| Connector | 24 pin USB-C - male |
| Connector (Second End) | 20 pin DisplayPort - female |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 12.5 cm |
| Shipping Depth | 22 cm |
| Shipping Height | 2 cm |
| Shipping Weight | 60 g |
| Service & Support | 1-year warranty |
Compatible with
| Designed For | Lenovo 100e Chromebook (2nd Gen) MTK.2 82Q3 ¦ Lenovo 13w Yoga 82S1, 82S2 ¦ Lenovo IdeaPad 3 14ABA7 82RM ¦ Lenovo IdeaPad 3 15ABA7 82RN ¦ Lenovo IdeaPad 3 CB 15IJL6 82N4 ¦ Lenovo IdeaPad 5 14ABA7 82SE ¦ Lenovo IdeaPad 5 14IAL7 82SD ¦ Lenovo IdeaPad Duet 5 CB 13Q7C6 82QS ¦ Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 82SB ¦ Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 82S9 ¦ Lenovo IdeaPad Slim 7 15ITL05 82AF ¦ Lenovo IdeaPad Slim 7 Carbon 14ACN6 82L1 ¦ Lenovo K14 Gen 1 21CS, 21CU ¦ Lenovo Legion 5 15IAH7 82RC ¦ Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7 82S0 ¦ Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 82RF ¦ Lenovo ThinkBook 13s G4 IAP 21AR ¦ Lenovo ThinkBook 14 G4 ABA 21DK ¦ Lenovo ThinkBook 14 G4 IAP 21DH ¦ Lenovo ThinkBook 14 G4+ IAP 21CX ¦ Lenovo ThinkBook 14s Yoga G2 IAP 21DM ¦ Lenovo ThinkBook 15 G4 ABA 21DL ¦ Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP 21DJ ¦ Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH 21B1 ¦ Lenovo ThinkCentre M75n 11BU, 11BV ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 ¦ Lenovo ThinkCentre M90n-1 11AG ¦ Lenovo ThinkEdge SE30 11NJ ¦ Lenovo ThinkPad E14 Gen 4 21E3, 21EB ¦ Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 21E6, 21ED ¦ Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 21B9 ¦ Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 3 21BB ¦ Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 21C1, 21C2, 21C5, 21C6 ¦ Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 21C7 ¦ Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 21DC ¦ Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 21D8, 21D9 ¦ Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 21AH ¦ Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 20XF ¦ Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 21BR, 21BS ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 21A8 ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 3 21DA ¦ Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 21BV ¦ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 21CB, 21CC ¦ Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 2 21E8 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 7 21CD, 21CE ¦ Lenovo ThinkPad X13 Gen 3 21BN ¦ Lenovo ThinkSmart Core, Core for Logitech ¦ Lenovo Yoga 6 13ALC7 82UD ¦ Lenovo Yoga 7 14ITL5 82LW ¦ Lenovo Yoga 9 14IAP7 82LU ¦ Lenovo Yoga Duet 7 13ITL6-LTE 82Q7 ¦ Lenovo Yoga Slim 7 Carbon 14ACN6 82L0 ¦ Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 D 82NJ ¦ Lenovo Yoga Slim 7 Pro 16ACH6 82QQ |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logitech
Cooling pad Logitech N120
23,00 €

NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo USB-C to Ethernet Adapter 2.5g(RJ45 Dongle)
23,00 €

Novo
LC Power
Napajalnik za prenosnik univerzalni 90W LC Power USB-C (LC-NB-GAN-90-C)
22,95 €

Novo
RivaCase
Nahrbtnik za notesnik 39,6 cm (15,6″) RivaCase temno modra (8065 DARK BLUE)
23,09 €