
LENOVOSKU: 64AEZAT1EU
Lenovo ThinkVision T34WD-40WQHD/webCAM34''Monitor
NovoNa zalogi (48 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
449,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T34WD-40 - LED monitor - curved - 34"
| Dimensions (WxDxH) | 80.61 cm x 22 cm x 54.54 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 9.2 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Eclipse black |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | WQHD 3440 x 1440 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2318 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (1500R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 80.61 cm x 22 cm x 54.54 cm |
| HDR Capable | HDR10 |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2262201 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 34" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, webcam |
| USB Power Delivery | 15 Watt |
| Pixel Per Inch | 110 |
| HDR Format | HDR10 |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 120 Hz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x USB-C to USB-C cable ¦ 1 x DisplayPort cable |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 25 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 36 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 30 Watt |
| Power Consumption (Max) | 200 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour, Lenovo Accessories and Display Manager |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream (power up to 15W) ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 80.61 cm - depth: 22 cm - height: 54.54 cm - weight: 9.2 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 80.61 cm - depth: 22 cm - height: 39.04 cm - weight: 9.2 kg ¦ Without stand - width: 80.61 cm - depth: 11.47 cm - height: 35.65 cm - weight: 6.4 kg |
| Shipping Width | 98 cm |
| Shipping Depth | 18.6 cm |
| Shipping Height | 49.5 cm |
| Shipping Weight | 13.7 kg |
| Tilt Angle | -5/+23.5 |
| Swivel Angle | 95 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 86,4 cm (34,0") XCB3494WQSN-B5 3440x1440 Curved 120Hz VA 0,4ms HDMI DisplayPort USB-C 65W 4xUSB3.0 HAS 120Hz Zvočniki sRGB99% KVM RJ45
450,15 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 80 cm (31,5") S32CM703UU 3840x2160 Smart TV Tizen VA 4ms HDMI USB-C 65W 2xUSB2.0 Pivot Zvočniki 2x5W sRGB99% BT WiFi HDR10 M7 bela SMART
450,15 €

Novo
Dell
Monitor Dell 68,6 cm (27,0") P2724DEB 2560x1440 konferenca IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 90W DP-Out USB-C Out 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 2x5W Kamera IR 3H sRGB99% RJ45
450,15 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27UK670-B 3840x2160 IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 2xUSB3.0 Pivot FreeSync
446,28 €