
LENOVOSKU: 62C5GAT1EUEAN: MONITOR
Lenovo ThinkVision T24t-20/FHD/Touchscr24"Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
263,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24t-20 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" - touchscreen |
| Compliant Standards | CCC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC, TUV Hardware Low Blue Light Certification |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class F |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo Campus |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Power Consumption (On mode) | 20 W |
| Colour Gamut | 99% sRGB |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/573029 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| USB Power Delivery | 90 Watt |
| Cables Included | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.5 Watt |
| Power Consumption SDR (On mode) | 18 kWh/1000h |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Interfaces | DisplayPort 1.2 ¦ HDMI ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode with Power Delivery ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream with Battery Charging 1.2 ¦ Audio line-out |
| Type | Touchscreen |
| Tilt Angle | -5/+70 |
| Height Adjustment | 90 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9 |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27GR75Q-B 2560x1440 Gaming 165Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot sRGB99% FreeSync Premium G-Sync Compat HDR10 UltraGear
263,71 €

Novo
Philips
Monitor Philips 80 cm (31,5") 325B1L 2560x1440 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 3H sRGB101,7% AdaptiveSync
263,71 €

Novo
Dell
Monitor Dell 61 cm (24,0") P2425E 1920x1200 100Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 90W DP-Out 4xUSB3.2 Pivot 3H sRGB99% RJ45
262,27 €

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VG27AQ 2560x1440 Gaming 165Hz IPS 1ms 2xHDMI DisplayPort Pivot AdaptiveSync G-Sync
261,78 €