
LENOVOSKU: 64B9GAT1EU
Lenovo ThinkVision T24d-40 FHD/Speaker24''Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
169,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 19 cm x 50.58 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 5.6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Contrast Ratio | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Localisation | EMEA |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Eclipse black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class D |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 19 cm x 50.58 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Carbon Footprint | 384 kg carbon emissions |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2328698 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 93 |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 120 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 54 - 135 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort 1.4 cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C to USB-C Gen 1 cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 14 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 16 Watt |
| Power Consumption (Max) | 157 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Display Control Center, Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 2 Watt |
| Interfaces | USB-C 3.2 Gen 1 downstream (data, power up to 15W) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB 3.2 Gen 1 downstream (BC 1.2) ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort 1.4 output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode with Power Delivery (DisplayPort Alt Mode, power up to 100W) ¦ LAN |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 19 cm - height: 50.58 cm - weight: 5.6 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 19 cm - height: 35.08 cm - weight: 5.6 kg ¦ Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.53 cm - height: 31.48 cm - weight: 3.5 kg |
| Shipping Width | 73 cm |
| Shipping Depth | 11.2 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 8 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 86 |
| PAIA Version | 1.4.7 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27AM504NR 1920x1080 Smart TV Tizen VA 8ms 2xHDMI 2xUSB Zvočniki BT WiFi HDR10 Smart M5 Daljinsko upravljanje
169,04 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 61 cm (24,0") F24T450GYU 1920x1200 75Hz IPS 5ms DVI HDMI DisplayPort 2xUSB3.0,2xUSB2.0 Pivot Zvočniki NTSC72%
169,04 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27AG300NR 1920x1080 Gaming 144Hz VA 1ms HDMI DisplayPort Pivot FreeSync Premium
169,53 €

Novo
AOC
Monitor AOC 68,6 cm (27,0") 27E3QAF 1920x1080 75Hz IPS 4ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.2 Pivot Zvočniki 3H sRGB99,9% AdaptiveSync Essential
168,07 €