
LENOVOSKU: 64A4MATXEUEAN: T24i-30
Lenovo ThinkVision T24-40 24" FHD/IPS/DP Monitor
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
116,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision T24-40 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24"
| Dimensions (WxDxH) | 53.98 cm x 19 cm x 50.58 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 5.1 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class C |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Input Connectors | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 53.98 cm x 19 cm x 50.58 cm |
| Colour Gamut | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 24" |
| Viewable Size | 23.8" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 95 |
| Vertical Refresh Rate | 48 - 120 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 28 - 150 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 12 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 12 Watt |
| Power Consumption (Max) | 66 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | USB-C 3.2 Gen 1 downstream (data, power up to 15W) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream ¦ HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ VGA |
| Dimensions & Weight Details | Without stand - width: 53.98 cm - depth: 4.53 cm - height: 31.48 cm - weight: 3 kg ¦ With stand (highest position) - width: 53.98 cm - depth: 19 cm - height: 50.58 cm - weight: 5.1 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 53.98 cm - depth: 19 cm - height: 35.08 cm - weight: 5.1 kg |
| Shipping Width | 73.4 cm |
| Shipping Depth | 11.2 cm |
| Shipping Height | 42.2 cm |
| Shipping Weight | 7.3 kg |
| Tilt Angle | -5/23.5 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Monitor Asus 60,5 cm (23,8") VA24ECE 1920x1080 75Hz IPS 5ms HDMI USB-C 15W AdaptiveSync
115,91 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 68,6 cm (27,0") S27D300GAU 1920x1080 100Hz IPS 5ms VGA HDMI NTSC72% EssentialS3
115,91 €

Novo
HP
Monitor HP 60,5 cm (23,8") V24i 1920x1080 IPS 5ms VGA HDMI 3H
115,91 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") SE2425H 1920x1080 75Hz VA 8ms VGA HDMI 3H NTSC83%
115,44 €