
LENOVOSKU: 64ADGAT1EU
Lenovo ThinkVision P34WD-40 UWQHD USB-C/IPS 34"
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
472,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo ThinkVision P34WD-40 - LED monitor - curved - 34"
| Dimensions (WxDxH) | 81.71 cm x 22 cm x 54.88 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 10 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Contrast Ratio | 2000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Tiny support |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV In-Plane Switching Black Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Eclipse black |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | 3440 x 1440 at 120 Hz |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Pixel Pitch | 0.2325 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Curved Screen | Yes (3800R) |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 81.71 cm x 22 cm x 54.88 cm |
| HDR Capable | HDR10 |
| Colour Gamut | 98% DCI-P3 (CIE 1976), 99% sRGB (CIE 1931) |
| Built-in Ethernet | Yes |
| Carbon Footprint | 522 kg carbon emissions |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2268754 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 34" |
| Built-in Devices | KVM Switch, USB 3.2 Gen 1 hub, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub, ambient light sensor |
| Pixel Per Inch | 110 |
| HDR Format | HDR10 |
| Vertical Refresh Rate | 24 - 120 Hz |
| Horizontal Refresh Rate | 30 - 190 kHz |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable ¦ 1 x USB-B to USB-A cable ¦ 1 x USB-C to USB-C cable |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 26 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 43 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 28 Watt |
| Power Consumption (Max) | 250 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo ThinkColour |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 80% (non-condensing) |
| Interfaces | HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ DisplayPort output ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode ¦ 5 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ 2 x USB-C 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-B 3.2 Gen 1 upstream ¦ LAN (RJ-45) |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 81.71 cm - depth: 22 cm - height: 54.88 cm - weight: 10 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 81.71 cm - depth: 22 cm - height: 39.38 cm - weight: 10 kg ¦ Without stand - width: 81.71 cm - depth: 8.22 cm - height: 35.86 cm - weight: 7.2 kg |
| Shipping Width | 90.5 cm |
| Shipping Depth | 17.4 cm |
| Shipping Height | 47 cm |
| Shipping Weight | 14.7 kg |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Height Adjustment | 155 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 mm |
| TCO Certified | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 129 |
| PAIA Version | 1.4.6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Iiyama
IIYAMA ProLite T1732MSC-B1S 43cm (17") 4:3 TN HDMI/DP/VGA PCAP na dotik informacijski / interaktivni monitor
472,36 €

Novo
Samsung
Monitor Samsung 86,4 cm (34,0") S34C652VAU 3440x1440 Curved konferenca 100Hz VA 5ms HDMI DisplayPort USB-C 90W 2xUSB3.0 HAS Kamera Zvočniki 2x5W sRGB115% FreeSync RJ45 KVM ViewFinity
472,36 €

Novo
MSI
Monitor MSI 86,4 cm (34,0") MP341CQWDE 3440x1440 Curved 100Hz VA 1ms 2xHDMI DisplayPort Zvočniki sRGB116,25% FreeSync PRO-Serija Bele barve
472,36 €

Novo
HP
Monitor HP 68,6 cm (27,0") 727pq 2560x1440 120Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 15W DP-Out 2xUSB3.2 Pivot 3H sRGB100% FreeSync Premium HDR400
471,40 €