
LENOVOSKU: ZG38C03435-02
Lenovo Tablet M10HD 2nd Kids Bumper Folio - red
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo Ultra Shockproof Kid Case - back cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 25.2 cm x 17.5 cm x 24 cm |
| Weight | 235 g |
| Product Type | Back cover for tablet |
| Localisation | Worldwide |
| Colour | Red |
| Designed For | Smart Tab M10 HD (2nd Gen) with Alexa Built-in ZA70; M10 HD (2nd Gen) with Google Assistant ZA73; Tab M10 HD (2nd Gen) ZA6V, ZA6W, ZA72, ZA73, ZA7V, ZA7W |
General features
| Width | 25.2 cm |
| Depth | 17.5 cm |
| Height | 24 cm |
| Weight | 235 g |
| Gender | Kid's |
| Colour | Red |
| Localisation | Worldwide |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Protection | Shockproof |
| Cover Type | Back cover |
| Carrying Strap | Carrying handle |
| Cover Features | Stand function |
| Min Temperature | 0 °C |
| Max Temperature | 55 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Smart Tab M10 HD (2nd Gen) with Alexa Built-in ZA70 ¦ Lenovo Smart Tab M10 HD (2nd Gen) with Google Assistant ZA73 ¦ Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) ZA6V, ZA6W, ZA72, ZA73, ZA7V, ZA7W |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

