
LENOVOSKU: ZG38C03900-02
Lenovo tablet case for Tab M10 10.1" - Grey
NovoNa zalogi (16 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
7,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - flip cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 15 cm x 16.6 cm x 24.6 cm |
| Weight | 217 g |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Colour | Grey |
| Designed For | Tab M10 (3rd Gen) ZAAE, ZAAF, ZAAG, ZAAH |
General features
| Width | 15 cm |
| Depth | 16.6 cm |
| Height | 24.6 cm |
| Weight | 217 g |
| Colour | Grey |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Cover Type | Flip cover |
| Open Type | Side |
| Cover Features | Stand function |
| Compliant Standards | RoHS |
| Min Temperature | 0 °C |
| Max Temperature | 60 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M10 (3rd Gen) ZAAE, ZAAF, ZAAG, ZAAH |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
