
LENOVOSKU: ZG38C02616-02
Lenovo Tab P10 Kids Bumper
NovoNa zalogi (9 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo kids pack - back cover |
| Dimensions (WxDxH) | 19.05 cm x 1.75 cm x 26.9 cm |
| Weight | 145 g |
| Product Type | Back cover |
| Localisation | Worldwide |
| Colour | Blue |
| Designed For | Tab P10 |
General features
| Width | 19.05 cm |
| Depth | 1.75 cm |
| Height | 26.9 cm |
| Weight | 145 g |
| Colour | Blue |
| Localisation | Worldwide |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Cover Type | Back cover |
| Included Accessories | Protective film |
| Cover Features | Stand function |
| Min Temperature | -10 °C |
| Max Temperature | 70 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab P10 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

