
LENOVOSKU: ZG38C03903-02
Lenovo Tab M10 Plus Folio Case 3rd gen
NovoNa zalogi (14 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
8,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - flip cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 25.9 cm x 18.3 cm x 1.3 cm |
| Weight | 246 g |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Colour | Grey |
| Material | Polyurethane |
| Designed For | Tab M10 Plus (3rd Gen) ZAAJ, ZAAK; ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 |
General features
| Width | 25.9 cm |
| Depth | 18.3 cm |
| Height | 1.3 cm |
| Weight | 246 g |
| Material | Polyurethane |
| Colour | Grey |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Cover Type | Flip cover |
| Features | Auto wake-up/sleep function |
| Cover Features | Stand function |
| Compliant Standards | RoHS, EAC |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) ZAAJ, ZAAK ¦ Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



