
LENOVOSKU: 6099SEUEAN: V3700
Lenovo Storwize V3700 2.5" SFF Storage Exp. Unit
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
335,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
IBM Storwize V3700 SFF Expansion Enclosure - hard drive array
| Hard Drive | 0 HDD - hot-swap |
| Dimensions (WxDxH) | 48.3 cm x 55.6 cm x 8.7 cm |
| Weight | 27.3 kg |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Power | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Storage Controller | RAID (SAS) - RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| Device Type | Hard drive array |
| Enclosure Type | Rack-mountable - 2U |
| Installed Devices / Modules Qty | 0 |
| Supported Drives | SAS |
| Interface | SAS, iSCSI |
| Max Supported Capacity | 24 TB |
| Power Redundancy | Yes |
| Storage Controller Quantity | 2 |
| Interfaces | 2 x SAS 6Gb/s - 36 pin 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8644) |
| Expansion Bays | 24 (total) / 24 (free) x hot-swap - 2.5" |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| HDD Array External Interface | SAS, iSCSI |
| Cables Included | 2 x power cable - 2.8 m |
| Power Device | 2 x internal power supply |
| Voltage Required | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Max Supported Qty | 2 |
| Power Redundancy Scheme | N+N |
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% |
| Type | HDD - hot-swap |
| Interface Type | SAS |
| Installed Qty | 2 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Cache / Buffer Size (Max) | 8 GB |
| Capacity | 0 |
| Width | 48.3 cm |
| Depth | 55.6 cm |
| Height | 8.7 cm |
| Supported Devices / Modules Qty | 24 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
NovoNa zalogi
HP
HP 64GB DDR4 2933MHz RDIMM ECC Memory
335,00 €

Novo
Kingston
Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 4TB Kingston SKC3000S 2280 7000/7000MB/s (SKC3000D/4096G)
334,71 €

Novo
Gigabyte
Disk SSD M.2 NVMe PCIe 5.0 2TB GigaByte Aorus Gen5 2280 12400/11800MB/s s hladilnikom (AG512K2TB)
333,87 €

Novo
Qnap
NAS ohišje QNAP TS-216G za 2 diska 4GB ram 2,5Gb mreža
4GB
333,77 €