
LENOVOSKU: 4Y41B69384-02
Lenovo Smartcard Wired Keyboard II - GB
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
12,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
In workplaces where information is sensitive, authentication and secure data access are the keys to prevent disasters. Lenovo Smartcard Wired Keyboard II is a purpose-built solution that gives you the best of both worlds. The power of a full-size keyboard with the added security of an integrated smartcard reader for applications that require enhanced protection.
- Adjustable comfort The Lenovo Smartcard Wired Keyboard II comes with an adjustable height feature, ensuring ergonomic comfort for users during long hours of typing.
- Enhanced security Equipped with a built-in smart card reader, this keyboard offers an additional layer of security for sensitive data, making it an ideal choice for environments where data protection is paramount.
- Broad compatibility Designed to be fully compatible with PC systems, this keyboard offers seamless integration for a wide range of computing environments.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Smartcard Wired Keyboard II - keyboard - UK Input Device |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 44.5 cm x 16.2 cm x 2.4 cm |
| Weight | 978 g |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Security Devices | Smart card reader |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | UK |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization and Layout | UK |
| Security Devices | Smart card reader |
| Adjustable Height | Yes |
| Features | Numeric keypad |
| Width | 44.5 cm |
| Depth | 16.2 cm |
| Height | 2.4 cm |
| Weight | 978 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 3 years |
Compliance
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, CB, EMC, FCC, KCC, cTUVus, ISO 7816-2, ISO 7816-1, ISO 7816-4, BIS, ISO 7816-3, TUV Mark |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | -5 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 95% |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 47.2 cm |
| Shipping Depth | 20.6 cm |
| Shipping Height | 3.7 cm |
| Shipping Weight | 1.585 kg |
OS Required
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Logilink
Tipkovnica LogiLink numerična, 17 gumbov brezžična Bluetooth V5.1 črna (ID0201)
11,97 €

Novo
Cherry
Miš Cherry USB+PS/2 Optical Wheel Mouse M-5450 črna
11,97 €

Novo
Dell
Miš Dell MS116 USB Optična 1000DPI Ambidextus (570-AAIR)
11,97 €

Novo
Ewent
Počivalnik za zapestje Ewent Ergonomic Wrist Pad - črn (EW3180)
11,97 €