
LENOVOSKU: ZG38C02863-02EAN: Sleeve
LENOVO SMART TAB SLEEVE & FOLIO (TAB M8 BLACK)
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
7,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo A8-50 Folio Case and Film provides safety and reliability with a long run time for your IdeaTab machine. The flatness of the soft lining provides great protection for the screen. Ultrasonic technology solidly bonds the leather to the rear cover, offering comprehensive protection. Two ways of folding to view the screen from different angles. High-quality anti-scratch protective film protects the screen forever.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Folio Case - flip cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 13.8 cm x 1.8 cm x 23.4 cm |
| Weight | 350 g |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Localisation | Worldwide |
| Colour | Black |
| Designed For | Smart Tab M8 ZA5D; Tab M8 FHD (2nd Gen) ZA5F; M8 HD (2nd Gen) ZA5G, ZA5H |
General features
| Width | 13.8 cm |
| Depth | 1.8 cm |
| Height | 23.4 cm |
| Weight | 350 g |
| Colour | Black |
| Localisation | Worldwide |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Cover Type | Flip cover |
| Included Accessories | Protective film |
| Cover Features | Stand function |
| Min Temperature | -10 °C |
| Max Temperature | 70 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Smart Tab M8 ZA5D ¦ Lenovo Tab M8 FHD (2nd Gen) ZA5F ¦ Lenovo Tab M8 HD (2nd Gen) ZA5G, ZA5H |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
