
LENOVOSKU: GX41D07809
Lenovo Select 14" Sleeve
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
17,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Select 14" sleeve is a quality storage solution fit for any style-conscious, on-the-go professional. Store your laptop, power bank, mouse, and other compact accessories securely inside the main laptop compartment and the extra zippered accessories pocket. Keep your items safe from the unexpected with a water-resistant polyester exterior and padded internal compartments.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Select - notebook sleeve |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Features | Water-resistant, drop-resistant, scratch-resistant, rubber bumper |
| Dimensions (WxDxH) | 37.4 cm x 25.5 cm x 3 cm |
| Weight | 259 g |
| Product Type | Notebook sleeve |
| Product Material | Polyester |
| Colour | Light grey |
| Notebook Compatibility | 14" |
General features
| Width | 37.4 cm |
| Depth | 25.5 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 259 g |
| Product Type | Notebook sleeve |
| Colour | Light grey |
| Product Material | Polyester |
| Additional Compartments | Mouse, notebook accessories, power bank, padded laptop compartment |
| Notebook Compatibility | 14" |
| Notebook Compatibility Dimensions | 36.8 cm x 25 cm x 2.8 cm |
| Closure Type | Zipper pocket |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 38 cm x 26 cm x 3 cm / 370 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: - 1 year |
Compliance
| Features | Water-resistant, drop-resistant, scratch-resistant, rubber bumper |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

