
LENOVOSKU: 67B7GACBCH-02
Lenovo R25i-30 24,5" FHD Monitor - HDMI, DP
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
148,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo R25i-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 25"
| Dimensions (WxDxH) | 55.73 cm x 25.88 cm x 49.92 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 4.9 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT), 3 ms (Level 3), 2 ms (Level 4), 4 ms (Level 2), 5 ms (Level 1) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | Liechtenstein, Switzerland |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 25" |
| Compliant Standards | RoHS, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel Pitch | 0.283 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync Premium |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 55.73 cm x 25.88 cm x 49.92 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 25" |
| Viewable Size | 24.5" |
| Pixel Per Inch | 90 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Included Accessories | VESA mount |
| Cables Included | 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 18.5 Watt |
| Power Consumption (Max) | 28 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 55.73 cm - depth: 25.88 cm - height: 49.92 cm - weight: 4.9 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 55.73 cm - depth: 25.88 cm - height: 36.42 cm - weight: 4.9 kg ¦ Without stand - width: 55.73 cm - depth: 50.5 cm - height: 32.91 cm - weight: 3 kg |
| Shipping Width | 64.7 cm |
| Shipping Depth | 18.8 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 7.5 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Swivel Angle | 30 |
| Rotation Angle | -90/+90 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
Legion Y27-30 - 27" FHD Gaming Monitor - USB-C
148,00 €

Novo
AOC
Monitor AOC 60,5 cm (23,8") 24P1 PRO 1920x1080 IPS 5ms VGA DVI HDMI DisplayPort 4xUSB3.0 Pivot Zvočniki sRGB107%
147,79 €

Novo
Iiyama
Monitor Iiyama 60,5 cm (23,8") XUB2492HSU-B6A 1920x1080 100Hz IPS 0,4ms HDMI DisplayPort 4xUSB3.2 Pivot Zvočniki 2H sRGB99% ProLite
147,79 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27MP60GP-B 1920x1080 Gaming 75Hz IPS 1ms VGA HDMI DisplayPort FreSync NTSC72% FreeSync
147,79 €