
LENOVOSKU: 4X30M86887
LENOVO Preferred Pro II USB klávesnica CZ
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
4,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
The Preferred Pro II USB keyboard is very similar to those that come as standard with ThinkCenter desktop systems. It is also compatible with USB enabled ThinkStation and ThinkPad notebook systems and docks.
- Enhanced compatibility Designed to seamlessly integrate with PC systems, this keyboard offers a Plug-and-Play experience for a hassle-free setup.
- Reliable connectivity With its wired USB interface, this keyboard ensures a stable and uninterrupted connection during critical use, eliminating the worries of battery life or wireless interference.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Preferred Pro II - keyboard - QWERTY - Czech - black Input Device |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 45.33 cm x 16.88 cm x 3.416 cm |
| Weight | 850 g |
| Device Type | Keyboard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Colour | Black |
| Interface | USB |
| Numeric Keypad | Yes |
| Localization and Layout | QWERTY Czech |
General features
| Device Type | Keyboard |
| Interface | USB |
| Localization and Layout | QWERTY Czech |
| Keyboard Technology | Rubber dome |
| Adjustable Height | Yes |
| Features | Numeric keypad |
| Width | 45.33 cm |
| Depth | 16.88 cm |
| Height | 3.416 cm |
| Weight | 850 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - replacement - 1 year |
Compliance
| Colour | Black |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, CB, IC, FCC, KCC, EAC, RCM |
HDD / SSD tolerance
| Min Operating Temperature | 10 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 80% |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu



