
LENOVOSKU: ZG38C04741
Lenovo Folio Case for Tab M8 4G
NovoLe še 3 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
5,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
This folio case is designed to protect your tablet with modern material finish and brimless style. The folio case comes with the stand mode, allowing you to watch rich videos in convenient and comfortable positions. And the protective film is provided with the case to guard against scratches on the screen. You can carry and use your tablet with pride.
Product specifications
| Product Description | Lenovo - screen cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 12.44 cm x 1.44 cm x 20.2 cm |
| Weight | 122 g |
| Product Type | Screen cover for tablet |
| Colour | Black |
| Designed For | Tab M8 (4rd Gen) ZABU, ZABV, ZABW, ZABX |
General features
| Width | 12.44 cm |
| Depth | 1.44 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Weight | 122 g |
| Colour | Black |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Features | Dual mode stand |
| Compliant Standards | RoHS, REACH |
| Recommended Use | For tablet |
| Included Accessories | Screen protective film |
| Max Temperature | 40 °C |
| Protection | Scratch-resistant, all-round protection |
| Min Temperature | 0 °C |
| Cover Type | Screen cover |
| Open Type | Side |
| Cover Features | Stand function |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M8 (4rd Gen) ZABU, ZABV, ZABW, ZABX |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
