
LENOVOSKU: ZG38C01078-02EAN: CASE
Lenovo Folio Case & Film for Tab3 10" black
NovoNa zalogi (20 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
3,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo A8-50 Folio Case and Film provides safety and reliability with a long run time for your IdeaTab machine. The flatness of the soft lining provides great protection for the screen. Ultrasonic technology solidly bonds the leather to the rear cover, offering comprehensive protection. Two ways of folding to view the screen from different angles. High-quality anti-scratch protective film protects the screen forever.
Product specifications
| Product Description | Lenovo Folio Case - flip cover for tablet |
| Product Type | Flip cover for tablet |
| Colour | Black |
| Designed For | TAB 3 X70F ZA0X (10.1 in); 3 X70L ZA0Y (10.1 in) |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Screen Size Compatibility | 10" |
General features
| Colour | Black |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Screen Size Compatibility | 10" |
| Cover Type | Flip cover |
| Open Type | Side |
| Included Accessories | Screen protective film |
| Cover Features | Stand function |
Compatible with
| Designed For | Lenovo TAB 3 X70F ZA0X (10.1 in) ¦ Lenovo TAB 3 X70L ZA0Y (10.1 in) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

