
LENOVOSKU: 4X40V09688
Lenovo Case for 100e W & 100e Chrome Intel/AMD G2
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
10,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - notebook carrying case |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
| Features | Molded, durable exterior, easy snap-on fit |
| Dimensions (WxDxH) | 22.1 cm x 3.7 cm x 32.2 cm |
| Weight | 373.2 g |
| Product Type | Notebook carrying case |
| Product Material | Polycarbonate, thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Colour | Black, transparent |
General features
| Features | Molded, durable exterior, easy snap-on fit |
| Width | 22.1 cm |
| Depth | 3.7 cm |
| Height | 32.2 cm |
| Weight | 373.2 g |
| Product Type | Notebook carrying case |
| Colour | Black, transparent |
| Product Material | Polycarbonate, thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 22.1 cm x 3.7 cm x 32.2 cm / 660 g |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: - lifetime |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu

