
LENOVOSKU: ZG38C04749-02
Lenovo Bumber Case for Tab M8
NovoLe še 4 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - back cover for tablet |
| Dimensions (WxDxH) | 12.5 cm x 13.3 cm x 20.2 cm |
| Weight | 98 g |
| Product Type | Back cover for tablet |
| Designed For | Tab M8 (4rd Gen) |
General features
| Width | 12.5 cm |
| Depth | 13.3 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Weight | 98 g |
Cover description
| Type | Protective cover |
| Recommended Use | For tablet |
| Protection | Drop protection, scratch protection, bump protection, scrape protection |
| Cover Type | Back cover |
| Features | Dual mode stand |
| Cover Features | Stand function |
| Compliant Standards | RoHS, REACH |
| Min Temperature | 0 °C |
| Max Temperature | 40 °C |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Tab M8 (4rd Gen) |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
