
LENOVOSKU: 4X71K53890
Lenovo 8GB DDR5 4800MHz UDIMM Memory
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
141,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - DDR5 - module - 8 GB - DIMM 288-pin / PC5-38400 |
| Upgrade Type | System specific |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 8 GB |
| Speed | 4800 MT/s (PC5-38400) |
| Designed For | ThinkCentre M80s Gen 3 11TF, 11TG, 11TK, 11TL; M80t Gen 3 11TD, 11TE, 11TH, 11TJ; M90s Gen 3 11TS, 11TT, 11TW, 11TX; M90t Gen 3 11TM, 11TN, 11TU, 11TV; ThinkCentre neo 70t 11YU; ThinkStation P2 30FR; P360 30FM, 30FN |
| Memory Type | DDR5 SDRAM - DIMM 288-pin |
General features
| Capacity | 8 GB |
| Upgrade Type | System specific |
| Width | 69.6 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 15 g |
RAM
| Type | DRAM memory module |
| Technology | DDR5 SDRAM |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Speed | 4800 MT/s (PC5-38400) |
Warranty
| Service & Support | 3-year warranty |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 157 mm x 58 mm x 17 mm / 30 g |
Compliance
| Colour Category | Green |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkCentre M80s Gen 3 11TF, 11TG, 11TK, 11TL ¦ Lenovo ThinkCentre M80t Gen 3 11TD, 11TE, 11TH, 11TJ ¦ Lenovo ThinkCentre M90s Gen 3 11TS, 11TT, 11TW, 11TX ¦ Lenovo ThinkCentre M90t Gen 3 11TM, 11TN, 11TU, 11TV ¦ Lenovo ThinkCentre neo 70t 11YU ¦ Lenovo ThinkStation P2 30FR ¦ Lenovo ThinkStation P360 30FM, 30FN |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Intel
Procesor Intel 1700 Core i3 14100 4C/8T 3,5GHz/4,7GHz BOX 60W/110W grafika HD 730 hladilnik Intel
141,00 €

Novo
Lian-Li
Ohišje Lian-Li O11 Vision Compact ATX - bela
141,11 €

Novo
Antec
Ohišje Antec P101 Silent ATX - črna
141,11 €

Novo
Thermaltake
Ohišje Thermaltake Ceres 330 TG MidiATX - bela ARGB
141,11 €