
LENOVOSKU: 4X70V98060-02EAN: LENOVO Memory
Lenovo 8GB DDR4 2933Mhz ECC RDIMM Memory
NovoNa zalogi (25 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
47,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin / PC4-23400 - registered |
| Upgrade Type | System specific |
| Data Integrity Check | ECC |
| Features | Registered |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 8 GB |
| Speed | 2933 MT/s (PC4-23400) |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | Lenovo 4X70V98060 |
| Voltage | 1.2 V |
| Designed For | ThinkStation P520 30BE, 30BQ, 30DC; P720 30BA, 30BB, 30BU; P920 30BC, 30BD, 30BV |
| Memory Type | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
General features
| Upgrade Type | System specific |
| Capacity | 8 GB |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | Lenovo 4X70V98060 |
RAM
| Type | DRAM memory module |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Data Integrity Check | ECC |
| Features | Registered |
| Speed | 2933 MT/s (PC4-23400) |
| Voltage | 1.2 V |
Warranty
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 157 mm x 57 mm x 15 mm / 35 g |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkStation P520 30BE, 30BQ, 30DC ¦ Lenovo ThinkStation P720 30BA, 30BB, 30BU ¦ Lenovo ThinkStation P920 30BC, 30BD, 30BV |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Crucial
DDR5 16GB 5600MHz CL46 Single (1x16GB) Crucial Crucial 1,1V PC (CT16G56C46U5)
16GB
47,02 €

Novo
AMD
Procesor AMD AM4 Ryzen 5 3500X 6C/6T 3,6GHz/4,1GHz tray 65W brez grafike brez hladilnika
Ryzen 5 3500X
47,27 €

Novo
Kingston
DDR3 8GB 1600MHz CL11 Single (1x 8GB) Kingston Value DDR3L 1,35V (KVR16LN11/8)
8GB
47,29 €

Novo
Kingston
SO-DIMM DDR3 8GB 1600MHz CL11 Single (1x8GB) Kingston (KVR16S11/8)
8GB
47,33 €