
LENOVOSKU: 4X70M09261-02
Lenovo 8GB DDR4 2400MHz ECC RDIMM Memory
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
41,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin / PC4-19200 - registered |
| Upgrade Type | System specific |
| Data Integrity Check | ECC |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Registered |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 8 GB |
| Speed | 2400 MT/s (PC4-19200) |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | Lenovo 4X70M09261 |
| Voltage | 1.2 V |
| Designed For | ThinkStation P410 30B2, 30B3; P510 30B4, 30B5; P710 30B6, 30B7; P910 30B8, 30B9 |
| Memory Type | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
General features
| Upgrade Type | System specific |
| Capacity | 8 GB |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number | Lenovo 4X70M09261 |
RAM
| Type | DRAM memory module |
| Technology | DDR4 SDRAM |
| Form Factor | DIMM 288-pin |
| Data Integrity Check | ECC |
| Features | Registered |
| Speed | 2400 MT/s (PC4-19200) |
| Voltage | 1.2 V |
| Module Height (inch) | 1.21 |
Warranty
| Service & Support | 3-year warranty |
Compliance
| Colour Category | Green |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkStation P410 30B2, 30B3 ¦ Lenovo ThinkStation P510 30B4, 30B5 ¦ Lenovo ThinkStation P710 30B6, 30B7 ¦ Lenovo ThinkStation P910 30B8, 30B9 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


