
LENOVOSKU: 00PC550-NFEAN: LENOVO HDD 3,5"
Lenovo 500GB 3.5" 7200RPM SATA
NovoNa zalogi (24 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije proizvajalca
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - hard drive - 500 GB - SATA 6Gb/s - FRU |
| Form Factor | 3.5" |
| Features | Native Command Queuing (NCQ), Perpendicular Magnetic Recording (PMR), Seagate SmartAlign technology, S.M.A.R.T. |
| Dimensions (WxDxH) | 101.6 mm x 146.99 mm x 19.99 mm |
| Weight | 415 g |
| Type | Hard drive - internal |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Buffer Size | 16 MB |
| Capacity | 500 GB |
| Spindle Speed | 7200 rpm |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
| Designed For | C20-00 F0BB |
General features
| Device Type | Hard drive - internal |
| Capacity | 500 GB |
| Form Factor | 3.5" |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Buffer Size | 16 MB |
| Bytes per Sector | 512 |
| Features | Native Command Queuing (NCQ), Perpendicular Magnetic Recording (PMR), Seagate SmartAlign technology, S.M.A.R.T. |
| Width | 101.6 mm |
| Depth | 146.99 mm |
| Height | 19.99 mm |
| Weight | 415 g |
Compliance
| Compliant Standards | RoHS |
| Pricing Type | Field Replaceable Unit (FRU) |
Data Rate
| Drive Transfer Rate | 600 MBps (external) |
| Internal Data Rate | 144 MBps |
| Spindle Speed | 7200 rpm |
Compatible with
| Designed For | Lenovo C20-00 F0BB |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu


