
LENOVOSKU: 4XJ1D33265-02
Lenovo 13.5" 0302 Privacy Filter for X1 Titanium
NovoNa zalogi (50 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | 3M - notebook privacy filter |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Display Screen Size Compatibility | 13.5" |
| Package Content | Filler, attachment parts, user manual |
| Designed For | ThinkCentre M75t Gen 2 11W5; ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 20QA, 20QB |
| Installation Type | Removable |
General features
| Product Type | Notebook privacy filter |
| Package Content | Filler, attachment parts, user manual |
| Thickness | 0.29 mm |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 38.7 cm x 25.4 cm x 0.5 cm / 170 g |
| Display Screen Size Compatibility | 13.5" |
| Finish | Matte |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty: - 1 year |
Compatible with
| Designed For | Lenovo ThinkCentre M75t Gen 2 11W5 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 20QA, 20QB |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
