
LENOVOSKU: 66F9UAC6EU-02
Legion Y32p-30 - 31.5" UHD Monitor - HDMI, DP, USB
NovoNa zalogi (5 kos)
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
469,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Legion Y32P-30 - LED monitor - 31.5"
| Dimensions (WxDxH) | 71.51 cm x 29.84 cm x 59.98 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 9.6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 3 ms (Level 3), 0.2 ms (MPRT), 2 ms (Level 4), 4 ms (Level 2), 5 ms (Level 1), 7 ms (off) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Compliant Standards | RoHS, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Eyesafe Display, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | DWUXGA 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 71.51 cm x 29.84 cm x 59.98 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 31.5" |
| Built-in Devices | KVM Switch |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Pixel Per Inch | 139 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x HDMI cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C to USB-C cable - 1 m ¦ 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Power Consumption (Max) | 175 Watt |
| Power Consumption (Typical) | 62 Watt |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Included Software | Lenovo Artery, Lenovo Display Control Center |
| Type | Speakers |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ USB-C 3.2 Gen 1 downstream ¦ Audio line-out ¦ USB-C 3.2 Gen 1 upstream |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 71.51 cm - depth: 29.84 cm - height: 46.38 cm - weight: 9.6 kg ¦ With stand (highest position) - width: 71.51 cm - depth: 29.84 cm - height: 59.88 cm - weight: 9.6 kg |
| Shipping Width | 90.6 cm |
| Shipping Depth | 17.3 cm |
| Shipping Height | 52.6 cm |
| Shipping Weight | 14.2 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| Swivel Angle | 30 |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Samsung
Monitor Samsung 80 cm (31,5") S32BM80PUU 3840x2160 Smart TV Tizen VA 4ms Micro-HDMI USB-C 65W 2xUSB HAS Zvočniki sRGB99% BT WiFi HDR10+ roza Daljinec, Bixby, Alexa
469,25 €

Novo
Dell
Monitor Dell 68,6 cm (27,0") U2722D 2560x1440 IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort USB-C 15W 3xUSB3.2 Pivot 3H sRGB100% UlraSharp
468,50 €

Novo
HP
Monitor HP 68,6 cm (27,0") 727pq 2560x1440 120Hz IPS 5ms HDMI DisplayPort USB-C 15W DP-Out 2xUSB3.2 Pivot 3H sRGB100% FreeSync Premium HDR400
471,40 €

Novo
LG
Monitor LG 68,6 cm (27,0") 27UP85NP-W 3840x2160 IPS 5ms 2xHDMI DisplayPort USB-C 90W 2xUSB3.0 Pivot Zvočniki 2x5W DCI-P3-95% FreeSync HDR400
471,40 €