
LENOVOSKU: 66F6UAC3EU-02
Legion Y27h-30 27'' QHD Monitor - USB-C
NovoLe še 1 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
174,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Legion Y27h-30 - LED monitor - QHD - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.37 cm x 25.88 cm x 53.65 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.8 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT), 1 ms (Level 4), 2 ms (Level 3), 3 ms (Level 2), 4 ms (Level 1), 5 ms (Off) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort(OC): 180 Hz, DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 61.37 cm x 25.88 cm x 53.65 cm |
| Colour Gamut | 95% DCI-P3, 99% sRGB |
| Gaming | Yes |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Diagonal Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Pixel Per Inch | 109 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB-C cable - 1 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (Typical) | 88 Watt |
| Power Consumption (Max) | 160 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 61.37 cm - depth: 25.88 cm - height: 40.15 cm - weight: 6.8 kg ¦ With stand (highest position) - width: 61.37 cm - depth: 25.88 cm - height: 53.65 cm - weight: 6.8 kg ¦ Without stand - width: 61.37 cm - depth: 61 cm - height: 36.59 cm - weight: 4.8 kg |
| Shipping Width | 16 cm |
| Shipping Depth | 72 cm |
| Shipping Height | 51 cm |
| Shipping Weight | 9.8 kg |
| Tilt Angle | -5/+25 |
| Swivel Angle | 60 |
| Rotation Angle | -90/+90 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
ThinkVision T24mv-30 - 24" FHD Monitor
174,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
Lenovo D32-40 / 32'' Monitor VA| FHD| 60 Hz |
174,00 €

Novo
AOC
Monitor AOC 68,6 cm (27,0") 27B3CF2 1920x1080 100Hz IPS 1ms HDMI USB-C 65W 2xUSB3.2 Zvočniki sRGB101% AdaptiveSync BasicLine
173,87 €

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VA27EQSB 1920x1080 75Hz IPS 5ms VGA HDMI DisplayPort 2xUSB3.2 Pivot Zvočniki AdaptiveSync Eye Care
173,87 €