
LENOVOSKU: 66F8GAC3UK-02
Legion Y27-30 - 27" FHD Gaming Monitor - USB-C
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
161,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Legion Y27-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
| Dimensions (WxDxH) | 61.37 cm x 25.88 cm x 53.65 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 6.6 kg |
| Panel Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT), 1 ms (Level 4), 2 ms (Level 3), 3 ms (Level 2), 4 ms (Level 1), 5 ms (Off) |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately), integrated cable management |
| Localisation | English / United Kingdom |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Compliant Standards | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 61.37 cm x 25.88 cm x 53.65 cm |
| Colour Gamut | 110% sRGB, 99% sRGB |
| Gaming | Yes |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class E |
| Diagonal Size | 27" |
| Viewable Size | 27" |
| Built-in Devices | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m ¦ 1 x USB type A to USB type B cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 21.5 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 21.5 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 54 Watt |
| Power Consumption (Max) | 85 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ USB 3.2 Gen 1 upstream (Type B) ¦ 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 61.37 cm - depth: 25.88 cm - height: 40.15 cm - weight: 6.6 kg ¦ With stand (highest position) - width: 61.37 cm - depth: 25.88 cm - height: 53.65 cm - weight: 6.6 kg ¦ Without stand - width: 61.37 cm - depth: 36.59 cm - height: 6.1 cm - weight: 4.4 kg |
| Shipping Width | 72 cm |
| Shipping Depth | 16 cm |
| Shipping Height | 51 cm |
| Shipping Weight | 8.4 kg |
| Tilt Angle | -5/+25 |
| Swivel Angle | 60 |
| Rotation Angle | -90/+90 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki
ObnovljenoNa zalogi
DIV
16x monitor bundle diff. brands and specs
161,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
HP OMEN 27'' FHD 240Hz Gaming Monitor-OMEN 27s
161,00 €
NovoNa zalogi
LENOVO
63AUAT6WL ThinkVision M14d -14" 2.2K Monitor-USB-C
161,00 €
Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
HP Z24q G3 - 23.8'' QHD (2560 x 1440) Display
161,00 €