
LENOVOSKU: 67B8GACBEU-02
Legion R25f-30 - 24,5" FHD Monitor - HDMI
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, brez originalne embalaže
137,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Lenovo Legion R25f-30 - LED monitor - Full HD (1080p) - 25"
| Dimensions (WxDxH) | 55.73 cm x 25.88 cm x 49.92 cm - with stand (highest position) |
| Weight | 5.5 kg |
| Panel Type | VA |
| Brightness | 380 cd/m² |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT), 6 ms (Level 2), 7 ms (Level 1), 2 ms (Level 4), 5 ms (Level 1), 4 ms (Level 3) |
| Contrast Ratio | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| Localisation | English / Europe |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 25" |
| Compliant Standards | RoHS, VOC, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour | Raven black |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Energy Class | Class E |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz |
| Pixel Pitch | 0.283 mm |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Adaptive-Sync Technology | AMD FreeSync Premium |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 55.73 cm x 25.88 cm x 49.92 cm |
| Colour Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Gaming | Yes |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class (HDR) | Class G |
| Diagonal Size | 25" |
| Viewable Size | 24.5" |
| Pixel Per Inch | 90 |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Included Accessories | VESA mount |
| Cables Included | 1 x power cable - 1.8 m ¦ 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Input Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption SDR (On mode) | 19 kWh/1000h |
| Power Consumption HDR (On mode) | 25 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 19 Watt |
| Power Consumption (Max) | 28 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Included Software | Lenovo Artery |
| OS Required | Windows 10, Windows 11 |
| Type | Speakers - stereo |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Interfaces | 2 x HDMI ¦ DisplayPort 1.4 ¦ Audio line-out |
| Dimensions & Weight Details | With stand (highest position) - width: 55.73 cm - depth: 25.88 cm - height: 49.92 cm - weight: 5.5 kg ¦ With stand (lowest position) - width: 55.73 cm - depth: 25.88 cm - height: 36.42 cm - weight: 5.5 kg ¦ Without stand - width: 55.73 cm - depth: 50.5 cm - height: 32.91 cm - weight: 3.6 kg |
| Shipping Width | 64.7 cm |
| Shipping Depth | 18.8 cm |
| Shipping Height | 42 cm |
| Shipping Weight | 8.1 kg |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Swivel Angle | 30 |
| Rotation Angle | -90/+90 |
| Height Adjustment | 135 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Monitor Asus 68,6 cm (27,0") VA279HAE 1920x1080 VA 6ms VGA HDMI NTSC72%
137,16 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") S2425H 1920x1080 100Hz IPS 4ms 2xHDMI Zvočniki 2x5W 3H sRGB99%
136,20 €

Novo
Arzopa
Prenosni monitor Arzopa 39,6 cm (15,6") S1 TABLE 1920x1080 IPS 5ms HDMI-Mini USB-C Zvočniki NTSC45%
137,84 €

Novo
Dell
Monitor Dell 60,5 cm (23,8") S2421HS 1920x1080 75Hz IPS 4ms HDMI DisplayPort Pivot 3H NTSC72% FreeSync
138,13 €