
LENOVOSKU: GXJ1N45009
Legion Go Screen Protector Tablet
NovoLe še 2 na zalogi!
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
11,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Opis izdelka
Product specifications
| Product Description | Lenovo - screen protector for tablet |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
| Dimensions (WxDxH) | 12.5 cm 20.4 cm |
| Product Type | Screen protector - glass |
| Product Material | Aluminosilicate glass 9H |
| Package Content | Cleaning cloth, screen protector, dust removal sticker |
| Intended For | Tablet |
| Thickness | 0.45 mm |
| Designed For | Legion Go 8APU1 83E1 |
| Protection | Drop protection, scratch protection, scrape protection |
General features
| Product Type | Screen protector - glass |
| Package Type | Envelope |
| Intended For | Tablet |
| Protection | Drop protection, scratch protection, scrape protection |
| Package Content | Cleaning cloth, screen protector, dust removal sticker |
| Product Material | Aluminosilicate glass 9H |
| Width | 12.5 cm |
| Height | 20.4 cm |
| Thickness | 0.45 mm |
Warranty
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
Shipping dimensions
| Shipping Width | 17.2 cm |
| Shipping Depth | 0.8 cm |
| Shipping Height | 26.1 cm |
| Shipping Weight | 200 g |
Compatible with
| Designed For | Lenovo Legion Go 8APU1 83E1 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
