
LENOVOSKU: 21S6001FCK
L14 G6 U5 225U/16GB/512M2/WUXGA/4U/F/B/C/W11P
THINKPAD L14 G6
NovoNa zalogi (27 kos)
Stanje: Novo
Novo, v originalni embalaži
989,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 3 leta garancije na lokaciji
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U |
| RAM | 16GB |
| Disk | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | CZ/SK |
| Garancija | Garancija: 3 leta garancije na lokaciji |
| Stanje | Novo |
| SKU | 21S6001FCK |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 - AI PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Czech/Slovak
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | Intel Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro - Czech / Slovak / English |
| Dimensions (WxDxH) | 31.37 cm x 22.6 cm x 2.29 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | Czech/Slovak |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Memory | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 512 GB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Carbon Footprint | 180 kg carbon emissions |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| AI Level | AI PC |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Rated Speed | 2800 MHz 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Limited warranty - battery - 1 year ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 3 years - on-site |
| Main Storage | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Features | Multimedia control, spill-resistant, multi-touch touchpad, Copilot key |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Humidity Range Operating | 8 - 95% |
| Type | Keyboard |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Horizontal Viewing Angle | +89 / -89 |
| Vertical Viewing Angle | +89 / -89 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Wireless Controller | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Network Interface | Gigabit Ethernet |
| Ethernet Controller | Intel I219-V |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 225U / 1.5 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Number of Cores | 12-core |
| Performance Cores | 2 |
| Efficient Cores | 10 |
| Cache | 12 MB |
| Graphics Processor | Intel Graphics |
| Max Monitors Supported | 3 external monitor(s) |
| Video System Features | DirectX 12.2 |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Temporal Noise Reduction, Discrete IR |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Senary SN6147 |
| Audio Features | Input: Elevoc Voice |
| Keyboard Layout | Czech/Slovak |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Total CF/unit Standard Deviation (kg CO2e) | 29 |
| PAIA Version | 1.4.7 |
| Packaging Recycled Content | Plastic-free |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 12 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 96 TOPS |
| AI Datatype Support on NPU | INT8 |
| Sparsity Support | Yes |
| AI Software Frameworks Supported by NPU | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Windows Studio Effects Support | Yes |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Novo
Asus
Prenosnik Asus 35,5 cm (14,0") ExpertBook P5 2560x1600 WVA 400nit 144Hz Ultra 5-226V/16GB/512GB/BL/FP/AI/Intel Graphics/DOS (90NX0861-M007C0)
16GB512GB SSD
990,14 €
Obnovljeno - odličnoNa zalogi
HP
EB 6 G1a 16 R7-250/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
991,00 €

Obnovljeno - dobroNa zalogi
HP
EB 8 G1a 16 R5-230/16GB/256M2/WUXGA/F/B/C/W11P
AMD Ryzen 5 Pro 23016GB256GB SSD NVMe
984,00 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo Legion Y540-17IRH i5-9300H/8/256SSD+1Tb/FHD/GTX1660Ti/CAM/W10
i5-9300H8GB256GB SSD
983,52 €