
LENOVOSKU: 21S8000MMH-GEAN: 21S8
L14 G6 R7 Pro 250/32GB/1TBM2/WUXGA/4U/F/C(IR)/W11P
THINKPAD L14 G6
Obnovljeno - odličnoLe še 2 na zalogi!
908,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 250 |
| RAM | 32GB |
| Disk | 1TB SSD NVMe M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Tip zaslona | 14" - IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1200 |
| Grafična kartica | AMD Radeon 780M |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | US/I |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | 21S8000MMH-G |
| EAN | 21S8 |
Opis izdelka
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 - 14" - AMD Ryzen 7 Pro - 250 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - English - Europe
| Processor | AMD Ryzen 7 Pro 250 / 3.3 GHz, up to 5.1 GHz / 16 MB Cache |
| RAM | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Display | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics | AMD Radeon 780M |
| Operating System | Windows 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Dimensions (WxDxH) | 31.37 cm x 22.6 cm x 2.29 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Keyboard | English - Europe |
| Resolution | 5 Megapixel |
| Manufacturer Warranty | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Localisation | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Memory | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Colour | Black |
| Bundled Services | 2 Years Lenovo Courier/Carry-in Support |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for notebooks, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Storage | 1 TB SSD - TCG Opal Encryption 2, NVMe |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Integrated Webcam | Yes |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Max RAM Supported | 64 GB |
| Technology | Lithium polymer |
| Speed | 5600 MT/s |
| Form Factor | SO-DIMM 262-pin |
| Slots Qty | 2 |
| Empty Slots | 1 |
| Service & Support | Base warranty - 1 year - pick-up and return ¦ Base warranty - battery - 1 year ¦ Extended warranty - 2 years - pick-up and return |
| Main Storage | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Case Material | Polycarbonate ABS (bottom), polycarbonate ABS (top) |
| Features | Integrated memory controller |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Security Slot Type | Kensington nano security slot |
| Included Accessories | USB-C power adapter |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Localization | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Software Included | Lenovo AI Now |
| Type | Keyboard |
| V-Sync Rate at Max Res. | 60 Hz |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 16:10 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| Capacity | 57 Wh |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| CPU | AMD Ryzen 7 Pro 250 / 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 16 MB |
| Graphics Processor | AMD Radeon 780M |
| Camera | Yes |
| Camera Features | Privacy shutter, Windows Hello, fixed focus, Discrete IR |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Keyboard Layout | English - Europe |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 65 Watt |
| Slots | 1 x Nano-SIM card (1 available) |
| Interfaces Details | USB 2.0 ¦ USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 3.2 Gen 1 (Always On) ¦ 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.1) ¦ HDMI (4K support) ¦ Headphone/microphone combo jack (mini-phone 3.5 mm) ¦ LAN (RJ-45) |
| Generation | 4G upgradable |
| TCO Certified | - TCO Certified, generation 10, for notebooks |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| NPU Performance Up To (TOPS) | 16 TOPS |
| Total Processor Performance Up To (TOPS) | 38 TOPS |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

Demo
HP
Prenosnik DEMO HP 460 G11 U5-125U / 16GB / SSD256GB / 16" 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / W11P / SLO gravura / A+ / HP garancija do 09.05.25
U5-125U16GB256GB SSD
906,19 €

Demo
HP
Notesnik DEMO 16" HP 865 G10 R5-7540U / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / FP / Win 11 PRO / A+ / HP garancija do 11.09.26
R516GB512GB SSD
906,19 €

Obnovljeno
HP
Notesnik DEMO 16" HP 865 G10 R5-7540U / 16GB / SSD512GB / 1920x1200 / WLAN / BT / CAM / Win 11 PRO / SLO gravura / A+ / HP garancija do 11.09.26
R516GB512GB SSD
906,19 €
Na zalogi
Lenovo
notebook Lenovo LOQ 15ARP9 R7 7435HS/16GB/512M2/FHD/RTX4060/C/NOOS
16GB
910,66 €