
TEQCYCLESKU: TLL14G2MX02BEAN: 20X2
L14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
THINKPAD L14 G2
Obnovljeno - odličnoNa zalogi (26 kos)
362,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 2 leti garancije z vračilom
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | Integrated Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Razporeditev tipk | NORDICS |
| Garancija | Garancija: 2 leti garancije z vračilom |
| Stanje | Obnovljeno - odlično |
| SKU | TLL14G2MX02B |
| EAN | 20X2 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

NovoNa zalogi
LENOVO
V15 G4 AMN Ryzen 5 7520U/8GB/256M2/FHD/C/W11
AMD Ryzen 5 7520U8GB256GB SSD NVMe M.2
362,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
L14 G2 i5-1135G7/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-1135G716GB DDR4256GB SSD M.2
362,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel i5-10210U16GB256GB SSD M2
361,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14s G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5-10210U16GB256GB SSD M2
361,00 €