
LENOVOSKU: 20U6S06J00-SEAN: 20U6
L14 G1 R5 Pro 4650U/8GB/256M2/FHD/C/W10
THINKPAD L14 G1
Obnovljeno - dobroLe še 1 na zalogi!
355,00 €
Cena z DDV
Predvidena dostava: 2. 6. 2026
Garancija: 1 leto garancije z dostavo
Garancija 12 mesecevDostava v 2-3 dnehSSL šifrirano plačilo14 dni za vračilo
Tehnične specifikacije
| Procesor | HexaCore AMD Ryzen 5 Pro 4650U |
| RAM | 8GB |
| Disk | 256GB SSD M.2 |
| Zaslon | 14" |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (FHD) |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home |
| WiFi | WiFi |
| Barva | Black |
| Razporeditev tipk | GB |
| Garancija | Garancija: 1 leto garancije z dostavo |
| Stanje | Obnovljeno - dobro |
| SKU | 20U6S06J00-S |
| EAN | 20U6 |
12
mesecev garancije
Na vse izdelke
2-3
dnevi dostave
Po vsej Sloveniji
SSL
varno plačilo
Šifrirano in zaščiteno
14
dni za vračilo
Brez vprašanj, po zakonu
Podobni izdelki

DemoNa zalogi
LENOVO
L13 Yoga G2 i5-1135G7/8GB/256M2/FHD/MT/F/P/W10
Intel Core i5 1135G78GB256GB SSD M.2
355,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i5-10210U/16GB/256M2/FHD/C/W11P
Intel Core i5 10210U16GB256GB SSD NVMe M.2
355,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5-10310U16GB256GB SDD M.2
355,00 €

Obnovljeno - odličnoNa zalogi
TEQCYCLE
T14 G1 i5-10310U/16GB/256M2/FHD/B/C/W11P
Intel Core i5 10310U16GB256GB SSD NVMe M.2
355,00 €